آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28072
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1392 11:50
تعداد بازدید : 479

معاون برنامه‌ریزی وزارت ارتباطات:

بودجه امسال وزارتخانه 744 میلیارد تومان است

به گفته معاون برنامه ریزی وزارت ارتباطات، در سال 92 درآمد این وزارتخانه چهار هزار میلیارد تومان و بودجه 744 میلیارد تومان است که نسبت به بودجه 706 میلیارد تومانی سال پیش، به رغم بودجه انقباضی، در این بخش رشد داشته ایم.

خبرگزاری فارس- عبدالمجید غریب رضا با تشریح بودجه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای سال 92 گفت: دولت درآمد وزارتخانه را سه هزار و 700 میلیارد تومان پیش‌بینی کرده بود که کمیسیون تلفیق مجلس 300 میلیارد به آن افزود و به این ترتیب درآمد وزارتخانه در سال 92، مبلغ چهار هزار میلیارد تومان مصوب شده است.
معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: همچنین اعتبارات هزینه‌ای و عمرانی وزارت ارتباطات 744 میلیارد تومان است که سال پیش 706 میلیارد تومان بوده و بنابراین در سال 92 به‌رغم انقباضی بودن بودجه کشور، بودجه وزارت ارتباطات اندکی افزایش داشته است.
وی افزود: این بودجه شامل بودجه ستاد وزارتخانه و بخش‌هایی از زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات از جمله رگولاتوری، شرکت خدمات هوایی پیام، بخشی از بودجه شرکت ارتباطات زیرساخت و بخشی از بودجه سازمان فناوری اطلاعات ایران است؛ زیرا برای مثال سازمان فناوری اطلاعات ایران دارای ردیف بودجه جداگانه است.
غریب رضا گفت: بودجه امسال وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دارای سه حکم در خصوص خدمات عام اجباری (USO)، سرمایه‌گذاری شرکت زیرساخت در پروژه‌های خارجی فیبرنوری و فروش اوراق مشارکت نیز هست. علاوه بر این احکام بندی در زمینه بیمه ‌کارگزاران روستایی نیز دیده شده که به دولت ارتباط دارد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :