آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28080
تاریخ انتشار : 13 خرداد 1392 12:8
تعداد بازدید : 446

صدور ویزای دوبی روی تلفن همراه

روش جدید ارایه شده به مسافران امکان می دهد برای اخذ ویزای دوبی با مراجعه به پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه امارات ثبت نام کنند تا با فاصله زمانی کوتاه یک پیامک نوشتاری به عنوان ویزا برای آنها ارسال شود.

خبرگزاری فارس- افرادی که قصد سفر به دوبی را دارند به زودی می‌توانند فرآیند اعلام درخواست و اخذ انواع ویزا را از طریق تلفن همراه انجام دهند و بدون مراجعه به سفارت، ویزای مورد نظر خود را دریافت کنند.
روزنامه محلی Gulf Today در این خصوص توضیح داده است که روش جدید ارایه شده به مسافران امکان می‌دهد برای اخذ ویزای دوبی با مراجعه به پایگاه اینترنتی وزارت امور خارجه امارات ثبت‌نام کنند تا با فاصله زمانی کوتاه یک پیامک نوشتاری به عنوان ویزا برای آنها ارسال شود.
این اقدام بخشی از طرح گسترده دولت دوبی برای ارایه سرویس‌های مبتنی بر تلفن همراه و دیگر دستگاه‌های موبایلی محسوب می‌شود که قرار است این طرح‌ها ظرف دو سال آینده اجرایی شوند.
این طور که اخبار رسیده نشان می‌دهد، این فرآیند به گونه‌ای دنبال خواهد شد که مسافران حتی یک بار هم به سفارت امارات مراجعه نخواهند کرد و بدون حضور در این مرکز ویزای مورد نظر را برای ورود به شهر دوبی در اختیار خواهند گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :