آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2827
تاریخ انتشار : 15 آبان 1390 10:21
تعداد بازدید : 892

انتخابات سومین دوره هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای کرمان پنجشنبه برگزار می شود

انتخابات سومین دوره هیات مدیره و بازرس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان کرمان و مجمع عمومی عادی آن، پنجشنبه (19 آبان ماه) از ساعت 10 صبح در محل سازمان برنامه و بودجه استانداری برگزار می شود.

فناوران- دستورکار مجمع عمومی عادی نظام صنفی رایانه‌ای کرمان شامل بررسی و تصویب پیشنهاهای هیات مدیره در مورد تغییرات اساسنامه، استماع و ارزیابی گزارش سالیانه هیات مدیره در خصوص فعالیت‌های سازمان و بررسی و تصویب ترازنامه، صورتحساب درآمد و هزینه‌های سال مالی گذشته و بودجه آتی سازمان است.
همچنین در این مجمع پیشنهادهای هیات مدیره سازمان در زمینه تغییر میزان ورودیه، حق عضویت و سایر منابع درآمدی سازمان بررسی می‌شود.
در عین حال پیشنهادهای هیات مدیره سازمان در زمینه خط‌مشی‌ها، سیاست‌ها، برنامه‌ها و آیین‌نامه‌های اجرایی سازمان و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرس دوره سوم سازمان از دیگر مواردی است که در مجمع بررسی خواهد شد.
به استناد ماده 36 آیین‌نامه اجرایی مواد 2 و 17 قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و ماده 7 اساسنامه مجمع عمومی نظام صنفی هر استان از اجتماع تمامی اعضای (یا نمایندگان آنان) دارای حق رای تشکیل می‌شود و بر اساس بند 5-8 اساسنامه، نماینده شخصی است حقیقی از سهامداران یا اعضای هیات مدیره که توسط عضو حقوقی به عنوان نماینده به نظام صنفی معرفی شده باشد. همچنین بر اساس مصوبه شورای مرکزی سازمان اعضایی که به پرداخت حق عضویت و تکمیل مدارک خود اقدام نکرده باشند فاقد حق رای خواهند بود. بدیهی است در صورتی که مجمع به حد نصاب لازم برای رسمیت نرسد، مجمع عمومی نوبت دوم تشکیل خواهد شد.
همچنین به استناد ماده 12 اساسنامه هر یک از شاخه‌های نظام صنفی به تعداد اعضای اصلی (قابل انتخاب) همان شاخه نامزدهای مورد نظر خود را انتخاب می‌کنند. در این دوره تعداد اعضای اصلی شاخه شرکت‌ها شش نفر، تعداد اعضای اصلی شاخه فروشگاه‌ها دو نفر و تعداد اعضای اصلی شاخه مشاورین دو نفر و یک نفر بازرس است. همچنین بر اساس تبصره 2 ماده 37 آیین‌نامه اجرایی مواد 2 و 17 قانون نظام صنفی رایانه‌ای و بر اساس نامه شورای مرکزی به شماره 620/ص ک 90 هر عضو از هر شاخه حداکثر می‌تواند وکالت دو عضو غایب در جلسه را داشته باشد در این صورت ارایه وکالت‌نامه مکتوب با امضای صاحبان مجاز شخصیت حقوقی و مهر مخصوص شرکت‌ها الزامی است.
اسامی کاندیداهای احراز صلاحیت شده سومین دوره انتخابات هیات مدیره و بازرسین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان کرمان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :