آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28399
تاریخ انتشار : 22 خرداد 1392 11:22
تعداد بازدید : 471

معرفی برترين بنگاه هاي توليدي در جشنواره توليد ملي، اشتهار جهاني

نخستين جشنواره توليد ملي، اشتهار جهاني با حضور صاحبان صنايع و بنگاه هاي اقتصادي، صدها توليدكننده صنايع، كالاها و خدمات؛ تجار و بازرگانان و مسوولان اقتصادي و بازرگاني دولتي و بخش خصوصي، برگزار شد.

شاتا- در اين جشنواره، برترين بنگاه‌هاي اقتصادي كشور كه بيشترين امتياز مربوط به توليد ملي و صادرات را كسب كرده‌اند، معرفي شدند. بر اين اساس در نخستين جشنواره توليد ملي، اشتهار جهاني؛ 15 بنگاه اقتصادي برتر كشور معرفي و تنديس ويژه توليد ملي؛ اشتهار جهاني؛ 15 بنگاه اقتصادي برتر كشور معرفي و تنديس ويژه توليد ملي؛ 10 بنگاه اقتصادي برتر كشور معرفي و لوح افتخار، 10 توليدكننده برتر كشور معرفي و نشان نام‌آوران توليد ايراني و 18 كارگاه و واحد توليدي برتر نيز معرفي و لوح تقدير دريافت كردند. در اين جشنواره كه در سالن اجتماعات تلاش وزارت كار و امور اجتماعي برگزار شد، علاوه بر تجار و بازرگانان داخلي؛ چند هيات تجاري و بازرگاني خارجي از جمله تجار و بازرگانان كشورهاي تركيه، چين، هنگ كنگ، هند، آلمان، لبنان، عراق و ونزوئلا حضور داشتند.
در حاشيه اين جشنواره، برخي از توليدكنندگان برتر كشور، در نمايشگاهي نمونه‌هايي از محصولات صادراتي خود را در معرض ديد مخاطبان قرار دادند.
ديدار و گفت‌وگو و رايزني هيات‌هاي تجاري خارجي با توليدكنندگان ايراني حاضر در جشنواره توليدملي اشتهار جهاني، از ديگر بخش‌هاي اين جشنواره بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :