آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2844
تاریخ انتشار : 17 آبان 1390 7:43
تعداد بازدید : 570

مديرعامل شرکت:

ساختار مدیریتی مخابرات تغيير می کند

مديرعامل شركت مخابرات ايران گفت: ساختار سازماني شركت مخابرات به زودي تغيير مي کند و اين تغيير در جهت منافع مشتركان خواهد بود.

روابط عمومي مخابرات ايران- صابر فيضي با بیان این مطلب افزود: پس از تصويب آيين نامه استخدامي و پرسنلي و سيستم حقوق و دستمزد، تغيير ساختار مخابرات دومين گام جدي به منظور اجراي كامل خصوصي سازي در شركت مخابرات ايران است.
وي گفت: تاكنون در خصوصي‌سازي مخابرات دو اتفاق مهم رخ داده است، يكي افزايش درآمد كاركنان بدون كاهش كاركنان و ديگري افزايش درآمد دولت بدون اينكه هيچ‌گونه افزايشي در تعرفه‌ها اتفاق بيفتد.
مديرعامل شركت مخابرات ايران افزود: زيرساخت‌هاي توسعه ارتباطات طي سال‌هاي اخير به خوبي فراهم شده است اما در جهت توسعه فرهنگ استفاده از امكانات ارتباطي در كشور بايد بيشتر كار كنيم.
فيضي گفت: در جمهوري اسلامي ايران بر خلاف ساير كشورها از ارتباطات و فناوري اطلاعات كمتر استفاده مي‌شود و ما بايد مصرف ارتباطات را بالا ببريم و جايگاه خودمان را در اين زمينه در جامعه ارتقا دهيم.

ارایه سرويس‌هاي جديد مخابراتي در نمايشگاه تلکام 2011
مديرعامل شركت مخابرات ايران بیان كرد: نمايشگاه تلكام فرصتي بسيار خوب براي بررسي و آشنايي با امكانات، توليدات و تجهيزات داخل كشور در حوزه ارتباطات است.
وی افزود:‌ در نمايشگاه تلكام هم استفاده‌كنندگان تجهيزات و هم توليدكنندگان در آن حضور داشته‌اند و مشتركان و علاقه‌منداني كه به دنبال سرويس‌هاي جديد هستند مي‌توانند با حضور در اين نمايشگاه از آخرين دستاوردها و محصولات جديد در اين حوزه آشنايي ‌يابند.
وي با بيان اينكه نمايشگاه فرصتي براي آشنايي با محصولات و دستاوردهاي جديد و به روز است، گفت: حضور چشمگير گروه مخابرات ايران در نمايشگاه تلکام 2011 نشان از ايجاد تحول در ارایه خدمات و مشتري مداري خواهد داشت.
قرار است مخابرات سرويس‌هاي جديدي در اين نمايشگاه ارایه دهد و به معرض نمايش گذارد كه هنوز نهايي نشده است كه بعد از نهايي شدن معرفي خواهد شد.
وي ادامه داد: نمايشگاه تلكام زمينه ساز معرفي اين سرويس‌ها بوده است و نيازهاي جامعه را از طريق ارایه شناخت به محققان، تلاشگران و اپراتورها نشان مي‌دهد.
فيضي عنوان كرد: در نمايشگاه Telecom 2011، با ارایه سرويس‌هاي جديد و جذاب براي مشترکان قصد داريم تا در آينده خدمات ارزش افزوده بيشتري را رونمايي کنيم.
وي با بيان اينکه در کشور ما پتانسيل و نيروهاي متخصص خوبی وجود دارد، افزود: زيرساخت‌هاي توسعه ارتباطات طي سال‌هاي اخير به خوبي فراهم شده است؛ اما براي توسعه فرهنگ استفاده از امکانات ارتباطي در کشور بايد بيشتر کار کنيم.
مديرعامل شركت مخابرات ايران گفت: در جمهوري اسلامي ايران بر خلاف ساير کشورها از ارتباطات و فناوري اطلاعات کمتر استفاده مي‌شود و ما بايد مصرف ارتباطات را بالا ببريم و جايگاه خودمان را در اين زمينه در جامعه ارتقا دهيم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :