آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28452
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1392 11:24
تعداد بازدید : 509

رشد 16 درصدی بازار نرم افزارهای هوشمند تجاری در هند

پیش بینی شده است که ارزش بازار نرم افزارهای هوشمند تجاری (BI) در هند تا پایان سال 2013 میلادی به 113 میلیون دلار برسد که به گفته مرکز تحقیقاتی گارتنر این رقم نسبت به درآمد 98.1 میلیون دلاری این بازار در سال گذشته رشد 16 درصدی را نشان می دهد.

همكاران سيستم- -به گزارش cellular-news، در پیش‌بینی‌های جدید گارتنر درآمد مربوط به پلاتفورم‌ها، ابزارهای تحلیلی و نرم‌افزارهای مدیریت عملکرد مشارکتی(CPM) مبتنی بر سیستم‌های هوشمند تجاری نیز اعلام شده است.
باویش سود (Bhavish Sood) مدیر تحقیقات گارتنر در این خصوص گفت:‌ فشارهای ایجاد شده از جانب مشتریان، سیاست‌های زیست‌محیطی، قوانین و مقررات تعیین شده از جانب دولت و صنعت، استانداردهای کیفی بین‌المللی و بهره‌وری عملیاتی، سازمان‌ها را مجبور می‌کنند تا فرآیندها و عملیات‌های خود را ارتقا دهند و بتوانند در بازارهای کاملا رقابتی چالاک و کارآمد عمل کنند.
او در ادامه توضیح داد: این فشارهای داخلی و خارجی باعث سازگاری هرچه بیشتر راهکارهای تحلیلی در شرکت‌ها و سازمان‌ها شده است.
مدیران اطلاعاتی سازمان‌ها (CIO) در هند این روزها نیاز به فهم بیشتری از توانایی‌ها و ظرفیت‌های غیر از حوزه IT دارند تا از این طریق بتوانند ابزارهای هوشمند تجاری را به خوبی با سیستم‌های سازمانی سازگار کنند. با این وجود فقدان نیروهای ماهر در بخش‌های مختلف مدیریت اطلاعات در سازمان‌ها بسیار احساس می‌شود و در نهایت می‌تواند فرآیند موفقیت نرم‌افزارهای هوشمند تجاری در سازمان‌ها را با مشکل مواجه کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :