آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28456
تاریخ انتشار : 25 خرداد 1392 11:53
تعداد بازدید : 1961

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران اعلام کرد:

تشکل ها برنامه های پیشنهادی خود را به دولت ارایه می کنند

نایب رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران اعلام کرد که اتاق با محوریت کمیسیون ها و بهره گیری از کارشناسان خبره برنامه های اقتصادی برای تمامی وزارتخانه ها تدوین و به عنوان پیشنهاد به رییس جمهوری آینده ارایه می کند.

فناوران- پدرام سلطانی روز چهارشنبه گذشته در نخستین نشست هم‌اندیشی کمیسیون ICT اتاق با اعلام این خبر گفت: این تصمیم در جلسه اخیر هیات رییسه اتاق بازرگانی گرفته شده و به زودی کارگروه‌های مربوط به آن شکل می‌گیرد.
سلطانی با دعوت از تمامی تشکل‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای همکاری در تنطیم این برنامه‌ها افزود: تشکل‌ها باید این برنامه‌ها را نقطه همگرایی و انسجام خود قرار دهند.
وی با بیان اینکه تا شروع کار دولت جدید فرصتی 50 روزه داریم، گفت: این فرصت خوبی است تا تشکل‌ها استراتژی همکاری با دولت آینده را در این مدت طراحی کنند.
سلطانی افزود: به جای اینکه منتظر بمانیم وزرا روز رای اعتماد در مجلس برنامه خود را ارایه کنند، ما پیش دستی می کنیم و برنامه‌های پیشنهادی خود را برای وزارتخانه‌های اقتصادی آماده می‌کنیم و در اختیار وزرا قرار می‌دهیم.وی تاکید کرد: قطعا بهره‌برداری از این برنامه‌ها برای وزرای آینده کشور بسیار محتمل خواهد بود و حرف‌ها و خواسته‌های بخش‌خصوصی از زبان وزرای آینده بیشتر شنیده خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :