آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28495
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1392 12:4
تعداد بازدید : 348

مدیرکل روابط عمومی زیرساخت:

اینترنت در زمان برگزاری انتخابات پایدار بود

شرکت ارتباطات زیرساخت تاکید کرد روز جمعه و دیروز شبکه ارتباطی کشور وضعیت پایدار و بدون مشکلی را تجربه کرده است.

ایسنا- مهدی خدایی با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه ظرف این مدت شبکه ارتباطی زیرساخت وضعیت نرمال داشته و هیچ‌گونه مشکلی را مشاهده نکرده‌ایم.
مدیرکل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت با بیان اینکه در این مدت در شبکه بین استانی و بین‌الملل هیچ‌گونه قطعی و حمله‌ای وجود نداشته گفت: از صبح دیروز با توجه به حضور حماسی مردم در انتخابات طبعا جمعیت بسیاری پیگیر نتیجه انتخابات بوده‌اند به همین دلیل ترافیک سایت‌ها و به خصوص سایت‌های خبری بالا رفته و ممکن است این موضوع موجب کندی در برخی سایت‌ها و به ویژه سایت‌های خبری شده باشد.
وی با بیان اینکه ترافیک این سایت‌ها در ساعات اولیه شمارش آرا ترافیک نرمالی نخواهد بود، گفت: پس از اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری وضعیت این سایت‌ها هم به‌طور عادی به شرایط قبلی باز خواهد گشت.
خدایی در خصوص اینکه آیا پهنای باند ویژه‌ای برای این روزها و شرایط در نظر گرفته نشده است، افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی ارایه پهنای باند بیشتر را دارد، اما تاکنون درخواستی در این زمینه وجود نداشته و تنها چندی پیش برخی استانداری‌ها و فرمانداری‌ها بودند که درخواست دریافت پهنای باند بیشتر را داشتند که این پهنای باند در اختیار آنها قرار
گرفت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :