آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28497
تاریخ انتشار : 26 خرداد 1392 12:8
تعداد بازدید : 432

اخطار جدی رگولاتوری به مخابرات:

هر چه سریع تر اینترنت را به صورت حجمی بفروشید

به گفته معاون نظارت سازمان رگولاتوری، چنانچه مخابرات در مهلت داده شده به منظور اصلاح سیستم فروش اینترنت خود به صورت حجمی اقدام نکند به مردم می گوییم سرویس دهنده خود را تغییر دهند.

ایلنا- حسن رضوانی با بیان این مطلب گفت: طبق مصوبه 152 کمیسیون ساماندهی تنظیم مقررات و ارتباط رادیویی تمامی فعالیت‌های شرکت‌های PAP و اینترنتی با نظارت رگولاتوری انجام خواهد گرفت ضمن اینکه طبق این مصوبه نرخ‌های اینترنت به صورت حجمی محاسبه خواهد شد.
وی افزود: تمامی شرکت‌های خصوصی PAP مصوبه 152 کمیسیون ساماندهی تنظیم مقررات را اجرایی کردند، ولی مخابرات برخی استان‌ها و همچنین تهران متاسفانه این مصوبه را اجرا نکردند.
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: در مخابرات برخی از استان‌ها علاوه بر رعایت نکردن نرخ‌های اینترنت به صورت حجمی امکان سنجش سرعت حجمی نیز از سوی کاربران وجود ندارد.
وی همچنین گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت‌های مخابرات استان‌ها و تهران ضمن تعیین زمان برای رعایت مصوبه 152 رگولاتوری، فرصتی دادیم تا امکان سنجش سرعت حجمی را بر روی اینترنت عرضه کنند.
وی گفت: بعد از اتمام فرصت شرکت مخابرات مطمئنا در صورت عدم تصحیح عوامل متذکر شده شرکت‌های مخابرات استان‌ها جریمه خواهند شد و به مردم هم اطلاع‌رسانی خواهد شد تا سرویس‌دهنده خود را عوض کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :