آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28541
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1392 11:2
تعداد بازدید : 692

وزیر ارتباطات: وضعیت اینترنت از نظر من خوب است!

طی هفته های گذشته کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری انتقادات متعددی نسبت به وضعیت اینترنت کشور مطرح کرده و حتی این گونه اظهار کردند که وضعیت فعلی اینترنت در شان ملت نیست. وزیر ارتباطات در پاسخ به این اظهارات گفت: از نظر من وضعیت فعلی اینترنت خوب است اما ان شاء الله در آینده امکانات و خدمات بهتری هم ارایه خواهد شد.

ایسنا- محمدحسن نامی با با بیان این مطلب افزود: اکنون خدمات خوبی در بخش اینترنت ارایه می‌شود اما تلاش خواهیم کرد در آینده خدمات بهتری ارایه کنیم.
نامی درباره‌ وضعیت تماس‌های تصویری اپراتور سوم گفت: براساس قرار‌دادی که قرار است میان وزارت ارتباطات، دانشگاه‌های امام صادق(ع) و علامه طباطبایی و حوزه علمیه منعقد شود، پیوستی فرهنگی تعریف و تدوین خواهد شد که این پیوست نه تنها برای رایتل بلکه برای سایر بخش‌های حوزه ارتباطات نیز قابل استفاده خواهد بود.
وزیر ارتباطات افزود: از این پس سعی خواهد شد پیوست‌های فرهنگی پیش از فعالیت بخش‌های مختلف تدوین و ابلاغ شوند تا دیگر مشکلی مانند مشکل رایتل که به دلیل نداشتن پیوست فرهنگی ایجاد شده تکرار نشود.وزیر ارتباطات در ادامه صحبت‌های خود در خصوص اینکه به‌طور مشخص تماس‌های تصویری رایتل از چه زمانی از سر گرفته خواهد شد، گفت: لازم است که پیوست فرهنگی اپراتور سوم تدوین شود و پس از تدوین به شورای عالی فضای مجازی ارسال شود تا براساس تایید آنها اپراتور سوم اجازه از سرگیری تماس‌های تصویری خود را پیدا کند.
وی امروز بار دیگر بر این نکته تاکید کرد که وزارت ارتباطات تلاش دارد هیچ‌گونه افزایشی در زمینه‌ تعرفه‌های ارتباطی انجام
نشود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :