آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28551
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1392 11:38
تعداد بازدید : 2338

برگزاری دوره های آموزشی محصولات سایبروم در ایران

شرکت «کارنما رایانه» دوره های آموزش محصولات امنیت شبکه سایبروم را ارایه می دهد.

 

فناوران- کارنما رایانه نماینده رسمی‌ محصولات Cyberoam و نماینده مجاز آموزش دوره‌های CCNSP در ایران با هدف فراهم آوردن بستر آموزشی متمرکزی برای آشنایی بیشتر متخصصان و علاقه‌مندان به تجهیزات امنیت شبکه سایبروم و اهمیت کاربردهای آن در شبکه‌های رایانه‌ای نسبت به برگزاری این دوره‌ها اقدام کرده است.
برگزاری این دوره‌ها مخصوص متخصصان شبکه، سیسکو و مایکروسافت، متخصصان و کارشناسان فنی که پشتیبانی یا مدیریت راه‌حل‌های سایبروم را در سازمان خود به عهده دارند برنامه‌ریزی شده است. همچنین کارکنان شبکه شرکت‌ها و یا سازمان‌های گوناگون که تمایل به خرید محصولات سایبروم و یادگیری مفاهیم و استانداردهای امنیت شبکه محصولات سایبروم را دارند و سایر علاقه‌مندان به فراگیری کاربرد دستگاه‌های سایبروم می‌توانند از این دوره‌ها استفاده کنند.برخی از سرفصل‌هایی که در این دوره‌ها ارایه می‌شود، عبارت است از مقدمه‌ای از امنیت و شبکه، UTM مبتنی بر کاربر، مدیریت عمومی‌ دستگاه‌های سایبروم، IPS، VPN، Routing، آنتی ویروس و آنتی اسپم.
مدت زمان این دوره‌ها دو روز کامل است و در پایان روز دوم آزمونی مبتنی بر مطالب عنوان شده و متناسب با مفاهیم و استانداردهای امنیت شبکه و محصول سایبروم برگزار می‌شود که اشخاص موفق به گذراندن این آزمون، گواهینامه بین‌المللی CCNSP دریافت خواهند کرد.
این دوره‌ها توسط مرکز مجاز دارای گواهینامه رسمی ‌سایبروم مبنی بر برگزاری آموزش و آزمون توسط مدرسان و کارشناسان تایید شده سایبروم در ایران برگزار می‌شود. ضمن اینکه کارنما رایانه اعلام کرده است که آماده برگزاری این دوره‌ها در محل سازمان‌های متقاضی است.
هم‌زمان در این دوره‌ها یک کارگاه آموزشی با تجهیزات سایبروم نیز ایجاد شده که روش‌های کاربری و مدیریتی در آن توضیح داده
می‌شود.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت www.karnama.com مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :