آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28570
تاریخ انتشار : 27 خرداد 1392 12:1
تعداد بازدید : 464

بدون تیتر

بورس تهران دیروز و در واکنش به نتیجه انتخابات، با رشد دسته جمعی قیمت ها و صف های خرید سنگین مواجه شد و با رشد هزار و 119 واحدی برای نخستین بار در کانال 47 هزار و 817 واحدی قرار گرفت که این میزان رشد در تاریخ 46 ساله بازار سرمایه بی سابقه است.

قائم‌مقام سازمان محیط زیست از توزیع بنزین یورو چهار از هفته جاری در ۲۰ جایگاه با ظرفیت روزانه پنج میلیون لیتر خبر داد.
هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در اطلاعیه شماره 12 اعلام کرد: شمارش آرا در 35 هزار و 837 روستا و تعداد زیادی از شهرهای با جمعیت کمتر از 100 هزار نفر به پایان رسیده است؛ اما در تهران و سایر کلان‌شهرها تا نیمه هفته جاری شمارش آرا ادامه خواهد داشت و نتایج پس از آن اعلام می‌شود.
رييس كميسيون برنامه و بودجه مجلس شوراي اسلامي با بيان اينكه امسال فازم دوم هدفمندي يارانه‌ها اجرايي نمي‌شود، از برنامه‌ريزي اجراي آن براي سال آينده خبر داد.
رییس ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز با اعلام اینکه بهبود شاخص‌های تجارت فرامرزی در دستور کار ستاد قرار دارد، گفت: دکتر محمود احمدی‌نژاد رییس‌جمهور به وزرای اقتصاد و صنعت و معدن ماموریت داده است تا نسبت به بهبود شاخص‌های تجارت فرامرزی که در واقع بهبود زیرساخت‌های اقتصادی در این بخش است، سریعا اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :