fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 28606
  تاریخ انتشار : 28 خرداد 1392 11:40
  تعداد بازدید : 488

  انتصاب «مینایی» به دبیری جشنواره بازی های رایانه ای تهران

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی دبیر سومین جشنواره و نمایشگاه بازی های رایانه ای را منصوب کرد.

  روابط عمومی بنیاد- سیدمحمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی بهروز مینایی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای را به عنوان دبیر سومین جشنواره و نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای منصوب کرد.
  در حکم دبیر جشنواره و نمایشگاه سوم بازی‌های رایانه‌ای تهران آمده است:
  بازی‌های رایانه‌ای رسانه جدیدی است که با سرعت چشمگیری، انبوه زیادی از مخاطبان نوجوان و جوان را در تعاملی گسترده به خود جذب کرده است. لزوم شناخت ظرفیت‌های این رسانه جدید و مقابله با محتوای نامناسب برخی از بازی‌های وارداتی و ایجاد بستری مناسب برای انعکاس آموزه‌های اسلام به همراه تقویت و ترویج مبانی فرهنگی و هویت اسلامی- ایرانی از طریق آن، از دغدغه‌های مقام عظمای ولایت بوده و وظیفه ذاتی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای است.
  در آستانه برگزاری سومین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران، جنابعالی را به سبب حسن اشتهار در میان اهالی هنر -صنعت- رسانه بازی‌های رایانه‌ای در کشور و عرصه بین‌الملل و برخورداری از تجارب گران‌بها، به سمت دبیری این رویداد بزرگ فرهنگی و علمی منصوب می‌کنم.
  از خداوند متعال موفقیت شما را در پرتو تدابیر شایسته و جلب همراهی و همدلی دست‌اندرکاران این علم نوظهور در ایران، خواستارم.
  سومین جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌ای تهران مردادماه امسال برگزار می‌شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :