آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28610
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1392 11:56
تعداد بازدید : 710

اردبیل جزو 10 استان برتر در ارایه خدمات تلفن همراه

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات استان، اردبیل جزو 10 استان برتر کشور در ارایه کیفی سرویس و خدمات تلفن همراه به شمار می رود.

باشگاه خبرنگاران جوان- یاور محمدحسینی در جریان بازدید از طرح‌های توسعه تلفن همراه در اردبیل گفت: در حال حاضر بیش از 414 سایت تلفن همراه در استان اردبیل فعالیت می‌کند که 21 سایت در یک سال اخیر دایر شده است.
وی از فعالیت سایت‌های تلفن همراه در جاده اردبیل، سرچم خبر داد و گفت: از 187 کیلومتر مسیر اردبیل تا سرچم حدود 127 کیلومتر در محدوده استان اردبیل است که ما پیش از این 80 کیلومتر از این مسیر را پوشش داده بودیم و در 47 کیلومتر باقی‌مانده باید سه مورد آنتن bts نصب کنیم که تاکنون دو مورد آن نصب شده و فعال است.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان اردبیل گفت: با خرید دستگاه‌های جدید bts و همچنین حل مشکل برق این سایت‌ها امیدواریم تا پایان شهریور ماه کل مسیر زیر پوشش تلفن همراه قرار گیرد.
محمدحسینی گفت: در حال حاضر در استان اردبیل 837 هزار شماره تلفن همراه فعال است که 174 هزار شماره در یک سال اخیر واگذار شده است.
وی افزود: ما در ارایه خدمات به دارندگان تلفن همراه نهایت سعی و اهتمام خود را داشته‌ایم، به طوری که استان اردبیل در وضعیت کنونی جزو 10 استان برتر در ارایه خدمات کیفی تلفن همراه است.
مدیرعامل شرکت مخابرات استان به اقدامات انجام شده در مورد اجرای طرح‌های فیبر نوری اشاره کرد و گفت: چهار هزار و 366 کیلومتر فیبرنوری در استان اردبیل اجرا شده است که اجرای این سیستم به عنوان عامل زیرساخت توسعه ارتباطات نقش بی‌بدیلی دارد.محمدحسینی افزود: تمام چهار جهت استان اردبیل از طریق فیبرنوری به دستگاه‌های مجهز آراسته شده و ما هم‌اکنون قادر هستیم در تمام شهرها و حتی روستاها خدمات اینترنت پرسرعت ارایه کنیم به طوری که شعار امسال ما هر خانه یک اینترنت پرسرعت است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :