آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28627
تاریخ انتشار : 28 خرداد 1392 12:22
تعداد بازدید : 408

تعداد کاربران «همراه بانک» صادرات از یک میلیون نفر عبور کرد

تعداد مشتریان استفاده کننده از خدمات سیستم همراه بانک صادرات در پایان اردیبهشت ۹۲، از یک میلیون و ۹۲ هزار کاربر گذشت و این میزان نشان دهنده رشد ۳۹ درصدی نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال ۹۱ است.

بانکیا- این بانک در راستای ارایه خدمات مطلوب و کاهش حضور مشتریان در شعب و افزایش سطح دسترسی آنها به خدمات بانکی از طریق ابزارهای الکترونیکی، ارایه خدمات از طریق همراه بانک را از سال 1387 آغاز کرد و تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری بیش از یک میلیون و 92 هزار نفر از مشتریان ضمن پیوستن به این سامانه، هر ماه به طور متوسط هفت میلیون تراکنش را از طریق آن انجام داده‌اند. آمارها بیانگر رشد 39 درصدی تعداد کاربران نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل هستند. گزارش‌های دریافتی از عملکرد بانک در بخش فناوری اطلاعات نشان می‌دهند که به دلیل استقبال شایان توجه مشتریان از سامانه یاد شده، این بانک وظیفه خود دانسته تا خدمات ارایه شده از طریق همراه بانک را گسترش دهد. به این منظور از زمان انتشار نخستین نسخه همراه بانک تاکنون چندین نسخه که در هر یک قابلیت‌های جدیدی ارایه شده بود را منتشر کرده است.
در حال حاضر آخرین نسخه نرم‌افزار، نسخه 6/2 بوده و دارای امکاناتی از قبیل اطلاع از مانده حساب، صورت‌حساب (سه گردش آخر)، انتقال وجه بین حساب‌های یک مشتری، انتقال وجه به حساب سپهری دیگران با سقف محدود روزانه، استعلام چک، تعیین مبلغ چک، پرداخت قبض از طریق حساب و کارت، خرید شارژ سیم‌کارت اعتباری از طریق حساب و کارت، دریافت اطلاعات سه شارژ آخر خریداری شده، اعلام نرخ ارز است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :