آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 2866
تاریخ انتشار : 17 آبان 1390 8:32
تعداد بازدید : 582

تعرفه مكالمات بين الملل صادره از كشور متعادل شد

به منظور مديريت پوياي مكالمات بين الملل و ايجاد تعادل بين مكالمات صادره و وارده كشور، كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات نرخ مكالمات بين الملل صادره از كشور را تعديل كرد.

روابط عمومي رگولاتوری- لطف الله سبوحي، معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه سازمان با بيان این مطلب گفت: در اين مصوبه هفت سطح تعرفه براي مكالمات بين‌الملل كشور تعيين شده و نرخ يك دقيقه مكالمه به مقصد شبكه‌هاي تلفن ثابت و تلفن همراه  بين‌الملل متفاوت است. وي افزود: تعرفه‌هاي جديد به شركت ارتباطات زيرساخت و تمامی اپراتورهاي تلفن ثابت و همراه برای اجرا ابلاغ شده است.  سبوحي گفت: در اين مصوبه نرخ مكالمات بين‌الملل به مقصد بسياري از اپراتورهاي تلفن ثابت كشورها و برخي از اپراتورهاي تلفن همراه كاهش و در برخي موارد نيز افزايش يافته است. به عنوان مثال نرخ يك دقيقه مكالمه به مقصد اپراتورهاي تلفن ثابت و همراه كشورهاي آمريكا، كانادا، چين، هندوستان و  سنگاپور از یکهزار و 575 ريال به 384 ريال كاهش يافته است.
معاون بررسي‌هاي فني و صدور پروانه بيان كرد: با توجه به بند 5 مصوبه 39 كميسيون تنظيم مقررات و ارتباطات، سقف تعرفه انتقال صوت بر بستر اينترنت(VoIP) به سمت خارج از كشور 70 درصد  تعرفه‌هاي تعيين شده فوق است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :