آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 28679
تاریخ انتشار : 29 خرداد 1392 11:53
تعداد بازدید : 551

شارپ برنده جایزه CI 2013 شد

جایزه بهترین محصول Commercial Integrator در سال 2013 این بار بهAQUOS Boardهای شارپ اهدا شد.

فناوران- بنابر اعلام وال‌استریت ژورنال این محصولات که شامل نمايشگرهاي غول‌پيكر تعاملي و دوسويه با پنل لمسي هستند، در اندازه‌هاي 60، 70 و 80 اينچي تولید شده و اين قابليت را دارند كه ويدیو، گرافيك‌ و متن‌ را برای ارتباطات وسیع‌تر با كيفيت Full HD به سهولت نمایش دهند. برخورداری از تکنولوژی مشارکتی و تطبیق‌پذیری مناسب، این محصول را به سوی ارتقای سطح مناسبات تجاری، پرزنتیشن‌ها، تله‌کنفرانس‌ها و همچنین کاربری در محیط‌های آموزشی سوق داده
است.
AQUOS Board شارپ که از نظر هیات داوران فراتر از نمایشگرهای سالن‌های کنفرانس است، از آن جهت مورد استقبال قرار گرفت که توانسته است عملکرد فوق تعاملی مناسبی ارایه کند. ضمن اینکه با نمایش شفاف‌تر تصاویر و ارایه آن در اشکال افقی و عمودی می‌تواند قابلیت استفاده مداوم و کاربردی داشته باشد.
جایزه Commercial Integrator مشهور به CI را هر ساله پنلی متشکل از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و جمعی از نویسندگان مجلات تخصصی اهدا می‌کنند و در اهدای آن علاوه بر تازگی به کاربردی بودن محصول نیز بسیار اهمیت می‌دهند.
گفتنی است که شارپ در نمایشگاه سالانه InfoComm 2013 (محل اهدای جوایز امسال) با بسیاری از محصولات خود که در ساخت‌شان از فناوری IGZO استفاده شده، شرکت کرده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :