fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 28998
  تاریخ انتشار : 5 تیر 1392 11:29
  تعداد بازدید : 340

  عضو کمیسیون صنایع مجلس:

  قطع تماس تصویری رایتل غیر منطقی است

  به گفته یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، قطع امکان مکالمه تصویری رایتل منطقی نیست و باید امکان استفاده از خدمات نسل سوم تلفن همراه به طور کامل برای مردم فراهم باشد.

  ایسنا- بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به قطع تماس‌های تصویری رایتل و سردرگمی مشترکان آن گفت: هم‌اکنون تکنولوژی در دنیا با سرعت بالایی به‌روز می‌شود و باید شرایط به گونه‌ای فراهم شود که از این موضوع عقب نمانیم.
  وی افزود: با توجه به ارتقا سطح تکنولوژی در جهان باید به نحوی حرکت کنیم که از همه امکانات استفاده کنیم و نباید فضا را برای سوءاستفاده فراهم کنیم.نعمتی گفت: هم‌اکنون رایتل به عنوان ارایه‌دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه یکی از تکنولوژی‌های روز به شمار می‌رود و اگر نتوانیم از این تکنولوژی که برای کشور مهیا شده است، استفاده کنیم دیگران از این خلا ایجاد شده به سود خود استفاده خواهند کرد و از این فرصت سوءاستفاده می‌کنند.
  این عضو کمیسیون صنایع و معادن با بیان اینکه زمانی استفاده از ویدیو شرایط سختی داشت، گفت: اما الان کسی توجهی به ویدیو نمی‌کند و تماس تصویری هم ممکن است عطشی در جامعه ایجاد کند اما پس از گذشت مدتی عادی خواهد شود و قطع تماس تصویری رایتل هم‌اکنون غیرمنطقی است و باید نحوه استفاده صحیح از آن نهادینه شود.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :