آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29107
تاریخ انتشار : 8 تیر 1392 11:16
تعداد بازدید : 461

توسعه گسترده شبکه وایمکس مبین نت

شبکه سراسری وایمکس مبین نت در یک ماه گذشته شاهد تغییر و تحولات گسترده ای بوده است و با توجه به افزایش چشم گیر تعداد سایت های وایمکس در چندین شهر کشور، کیفیت دسترسی مشترکان وایمکس در این شهرها افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرده است.

روابط عمومی شرکت مبین‌نت- شهر شیراز با افزایش 350 درصدی تعداد سایت‌ها، در صدر فهرست توسعه‌ شبکه مبین‌نت
قرار دارد.
پس از شیراز، شهر اهواز با افزایش 250 درصدی در رده‌ بعدی است و سایت‌های جدید این شهر در تاریخ‌ ششم و سیزدهم تیرماه امسال آماده‌ استفاده خواهند بود.
براساس این گزارش، چندین سایت جدید نیز در خرم‌آباد، بیرجند و قشم به بهره‌برداری رسیده است تا شمار سایت‌های وایمکس این شهرها به ترتیب افزایش 100، 70 و 50 درصدی داشته باشند.
گفتنی است، در تهران نیز تعداد زیادی سایت جدید آماده‌ نصب و راه‌اندازی هستند که پس از دریافت مجوزهای لازم بی‌درنگ به بهره‌برداری خواهند رسید. پیش‌بینی می‌شود با اضافه شدن سایت‌های جدید به شبکه‌ وایمکس مبین‌نت در تهران، گذشته از تحت پوشش قرار گرفتن مناطقی جدید، کیفیت دسترسی مشترکان تهرانی به اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت افزایش چشم‌گیری پیدا کند. چندین شهر دیگر کشور نیز در صف توسعه‌ شبکه قرار دارند که این کار به مرور انجام خواهد شد و به اطلاع عموم خواهد رسید.
براساس این گزارش، گذشته‌ از توسعه‌ شبکه در شهرهای فوق، سه شهر برازجان، مس سرچشمه و منطقه‌ بیدخون عسلویه در ماه گذشته به شبکه سراسری وایمکس مبین‌نت اضافه
شده‌اند.
لازم به ذکر است، در حال حاضر شرکت ارتباطات مبین‌نت تنها اپراتور سراسری وایمکس در کشور است و مشترکان آن می‌توانند با استفاده از مودم خود، در تمامی شهرهای تحت پوشش مبین‌نت از اشتراک اینترنت پرسرعت بی‌سیم خود استفاده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :