آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29112
تاریخ انتشار : 8 تیر 1392 11:23
تعداد بازدید : 616

برگزاری همایش رویکرد داده کاوی در حل مسایل سازمانی

سازمان مدیریت صنعتی، بیست و یکمین همایش فصلی دوره مدیریت کسب وکار را با موضوع رویکرد داده کاوی در حل مسایل سازمانی برای فعالان صنف IT به صورت رایگان برگزار می کند.

روابط عمومی نصر تهران- این همایش قرار است یک‌شنبه نهم تیرماه جاری در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شود.
رویکرد این دوره از همایش فصلی مدیریت کسب‌وکار (MBA) با گرایش مدیریت IT و مدیریت کسب‌وکار هوشمند، بحث داده کاوی (Data Mining) در حل مسایل سازمانی عنوان شده است.
این همایش در نظر دارد تا از طریق ارایه راه‌کارهای مختلف، نگرشی متفاوت را برای تصمیم‌گیرندگان پیشرو و صاحبان کسب‌وکار در حوزه فاوا مطرح کند.
از هفت سال پیش تاکنون، مجموعه آموزش تحصیلات تکمیلی سازمان مدیریت صنعتی، برگزارکننده همایش‌های فصلی نیم روزه دررابطه با موضوعات متنوع کاربردی مدیریت فناوری اطلاعات در سازمان و کسب و کارهای مختلف بوده است. همایش‌های یاد شده با حضور استادان برتر، مدیران سازمان‌های مختلف، صاحب‌نظران و کارشناسان صنعت انفورماتیک و تمامی علاقه‌مندان به موضوعات کاربردی فاوا در سازمان‌ها و کسب و کار برگزار شده است.
مخاطبان این همایش، علاوه بر دانش‌آموختگان دوره تحصیلات تکمیلی MBA، مدیران و صاحبان کسب و کار در حوزه فاوا هستند.
این همایش قرار است در محل سازمان مدیریت صنعتی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، نبش خیابان جام‌جم در مرکز آموزش سازمان مدیریت صنعتی برگزار شود.
تمامی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران که علاقه‌مند به حضور در این همایش رایگان هستند می‌توانند فرم ثبت‌نام خود را به پست الکترونیکی info@sematec-co.com ارسال کنند و یا با دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران تماس بگیرند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :