آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29184
تاریخ انتشار : 9 تیر 1392 10:58
تعداد بازدید : 446

تازه ترین قیمت سیم کارت در بازار

براساس اطلاعات به دست آمده از بازار، قیمت انواع سیم کارت های دایمی همراه اول همچنان در حال افزایش است و در این میان قیمت سیم کارت کد یک از دو میلیون تومان هم گذشته است.

ایسنا- این روزها قیمت سیم‌کارت کد یک همراه اول به بیش از دو میلیون و 300 هزار تومان رسیده و هر سیم‌کارت کد دو بالای یک میلیون و 100 هزار تومان قیمت دارد.
همچنین سیم‌کارت کد سه در صورتی که بتوان خط صفر و کار نکرده آن را در بازار پیدا کرد، حداقل یک میلیون و 100هزار تومان قیمت دارد و برای کد سه کارکرده نیز حداقل باید 800 هزار تومان هزینه کرد.
سیم‌کارت‌های کد چهار در صورت صفر بودن بالای 900 هزار تومان قیمت دارند و سیم‌کارت کارکرده این کد نیز با قیمتی بیش از 650 هزار تومان به فروش می‌رسد.
سیم‌کارت کد پنج و شش این روزها به ترتیب بالای 600 و500 هزار تومان به فروش می‌رسند و در صورت صفر بودن حداقل 700 هزار تومان قیمت خواهند داشت.
سیم‌کارت‌های کد هفت نیز در صورت صفر بودن با قیمت بالای 400 هزار تومان به فروش می‌رسند و سیم‌کارت کارکرده این کد نیز حداقل 350 هزار تومان قیمت دارد.
همچنین سیم‌کارت‌های کد هشت را می‌توان با قیمتی بالغ بر 300 هزار تومان خریداری کرد که البته این قیمت در صورت صفر بودن سیم از 350 هزار تومان نیز می‌گذرد.
گفته می‌شود این روزها به غیر از خط‌های کد هفت و هشت خرید سیم‌کارت صفر سایر کدها در بازار کمتر دیده می‌شود و دلیل افزایش دایمی قیمت سیم‌کارت در بازار عدم ارایه و ناهماهنگی عرضه و تقاضاست.
بنا بر اعلام فعالان بازار سیم‌کارت، این روزها سیم‌کارت‌های اعتباری همراه اول که با کد 919 شروع می‌شود، در بازار بسیار کم شده‌ و جای آنها را سیم‌کارت‌های 910 که با قیمتی بالغ بر 20 تا 25 هزار تومان فروخته می‌شوند، پر کرده است.
قیمت هر سیم‌کارت ایرانسل اعتباری هم در بازار پنج هزار تومان است و سیم‌کارت‌های اعتباری رایتل با قیمتی بالای 25 هزار تومان و سیم‌کارت‌های دایمی آن حدود 125 هزار تومان به فروش
می‌رسند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :