آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29190
تاریخ انتشار : 9 تیر 1392 11:5
تعداد بازدید : 503

مدیرکل نظارت بر خدمات فناوری اطلاعات رگولاتوری:

پهنای باند شرکت های بدهکار به زیرساخت نصف می شود

مدیرکل نظارت بر سرویس های IT رگولاتوری گفت: یک علت کاهش پهنای باند دریافتی شرکت های ADSL از زیرساخت این است که در مواردی که شرکت خریدار بدهکار است، زیرساخت پهنای باند آن را به میزان 50 درصد کاهش می دهد.

خبرگزاری فارس- یکی از گلایه‌های همیشگی ارایه‌دهندگان اینترنت پرسرعت (شرکت‌های PAP) که در برهه‌‌ای تشدید یا کمرنگ می‌شود، این است که شرکت ارتباطات زیرساخت میزان پهنای باند اختصاصی به آنها را تغییر می‌دهد.
به این معنی که یک روز پهنای باندی که از زیرساخت تحویل می‌گیرند مناسب و در روز دیگری کاهش یافته است و این موضوع برای شرکت‌های مختلف به صورت چرخشی اتفاق می‌افتد.
اگرچه این گلایه هیچ‌گاه مورد تایید مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت واقع نشد اما در پیگیری این موضوع از مدیرکل نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، وی پاسخ مشخصی برای این گلایه داشت.
علی اصغر اصغریان در این خصوص گفت: این چنین نیست که شرکت ارتباطات زیرساخت پهنای باندی که می‌فروشد را کم کند.
مدیرکل نظارت بر سرویس‌های فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت در مواردی که شرکت خریدار بدهکار است و بدهی‌اش را تسویه نمی‌کند، اینترنت آن شرکت را به میزان 50 درصد محدود می‌کند تا زمانی که بدهی‌ پرداخت شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :