آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29274

تیم های ایرانی عناوین مسابقات جهانی روبوکاپ را درو کردند

رقابت های جهانی روبوکاپ 2013 در حالی در هلند به پایان رسید که تیم های ایرانی موفق به کسب هفت مقام جهانی در لیگ های مختلف این دوره از مسابقات شدند.

فناوران- مسابقات جهانی روبوکاپ 2013 هلند از پنج تیرماه در هلند برگزار شد و در این رقابت جهانی تیم‌های دانشگاه‌های امیرکبیر، علم و صنعت، گیلان، آزاد اسلامی ‌قزوین، آزاد اسلامی ‌تهران مرکز و دانشگاه آزاداسلامی ‌یزد حضور داشتند. علاوه بر این، سه تیم دانش‌آموزی از دبیرستان‌های فرزانگان، علامه حلی و اصفهان نیز در این دوره از مسابقات کاروان جمهوری اسلامی ‌ایران را همراهی کردند.
این رقابت‌ها روز یک‌شنبه گذشته به کار خود پایان داد و طی آن تیم‌های ایرانی در برخی از لیگ‌ها موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.
در لیگ امدادگر مجازی تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی‌ قزوین تنها نماینده ایران در این لیگ با کسب 442 امتیاز رقبای خود را از کشورهای ترکیه و ایتالیا پشت سر گذاشت و به مقام قهرمانی دست پیدا کرد. تیم‌های ترکیه و ایتالیا در این لیگ دوم و سوم شدند.
در لیگ فوتبالیست سایز کوچک تیم‌هایی از کشور آمریکا و اسپانیا فینال این لیگ را برگزار کردند. در این لیگ تیم دانشگاه آزاد اسلامی ‌قزوین MRL با شکست 2-1 ژاپن به مقام سوم جهان دست پیدا
کرد.
در بخش رقابت فنی تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر مقام اول جهانی را از آن کرد و در بخش دقت ضربه قهرمان شد، تیم دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بخش رقابت فنی لیگ روبات‌های فوتبالیست سایز کوچک مقام اول را از آن خود کرد و در بخش بهترین ارایه علمی ‌و توصیف همین لیگ، تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی‌ قزوین به مقام اول دست یافت.
در بخش رقابت فنی/ناوبری لیگ فوتبالیست سایز کوچک دانشگاه امیرکبیر اول شد، تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین دوم و تیمی‌ از ایتالیا سوم شد.
در بخش اصلی لیگ شبیه‌ساز امداد، تیم‌های مصر و امیرکبیر در جایگاه‌های اول و دوم و تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین به مقام سوم جهانی دست یافتند و در بخش رقابت چند عامله لیگ شبیه‌ساز امداد تیم دانشگاه آزاد اسلامی ‌قزوین به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.
در بخش گسترش زیرساخت لیگ شبیه‌ساز امداد تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی ‌قزوین به مقام اول جهان را از آن خود کرد و تیم AUTMAn نیز از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در لیگ روبات‌های انسان‌نما مقام دوم را کسب کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :