آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29322

نخستين نمايشگاه تخصصي تبلت برگزار مي شود

نخستين نمایشگاه و جشنواره تخصصي تبلت، نوت بوک و تجهیزات جانبی (Iran Tablex2013) از 12 تا 15 شهریورماه امسال در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار مي شود.

فناوران- در نمايشگاه ايران تبلكس 2013، بسياري از برندهای ایرانی و خارجی تبلت، نوت‌بوک، لپ‌تاپ و سیستم‌های هوشمند؛ محصولات و خدمات جانبي خود را در معرض ديد عموم بازديدكنندگان قرار خواهند داد.
همچنين، در نخستين نمایشگاه بين‌المللي تبلت كه توسط شركت آرانو برگزار مي‌شود، گروه‌بندي‌هاي ويژه‌اي در نظر گرفته شده است كه در اين خصوص مي‌توان به ارايه دهندگان خدمات گارانتی، تعمیرات، نگهداری، آموزش، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازي محصولات تبلت، نوت‌بوک و تجهیزات جانبی آن اشاره كرد. در حال حاضر، وب‌سايت رسمي اين نمايشگاه به نشاني www.irantablex.ir آماده ارايه اطلاعات تكميلي در خصوص برگزاري اين رويداد به علاقه‌مندان است.
به مناسبت برگزاري نمايشگاه ياد شده، نخستین همایش بین‌المللی توسعه‌دهندگان نرم‌افزار همراه، تبلت و سیستم‌های هوشمند ICMOD2013 نیز در روزهای 13 و 14 شهریورماه 92، در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد. از جمله برنامه‌های جانبی همایش ICMOD، ارايه سخنرانی‌های کاربردی، برگزاری سمینارها و کارگاه‌های آموزشی در سطوح تئوری و کاربردی، برگزاری مسابقه بازی‌های تبلت، مسابقه ایده برتر طراحی نرم‌افزارهای کاربردی تبلت و موبایل است. در خصوص برنامه‌های جانبی همایش ICMOD، مي‌توان به ارايه سخنرانی‌های کاربردی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در سطوح تئوری و کاربردی، برگزاری مسابقه بازی‌های تبلت و نوت‌بوک و مسابقه ایده برتر طراحی نرم‌افزارهای کاربردی تبلت، نوت‌بوک و موبایل اشاره كرد. هم چنين پايگاه اطلاع‌رساني اين همايش به نشاني www.icmod.ir از هم‌اكنون آماده خدمات‌رساني به متقاضيان است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :