آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29340
تاریخ انتشار : 12 تیر 1392 11:40
تعداد بازدید : 687

8 سالگی سازمان مبارک

سالروز تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه ای یادآور همه تلاش های صمیمانه ای است که برای صنعتی جوان و مظلوم طی دو دهه در اقصی نقاط کشور به انجام رسیده است، یادآور دلبستگی همه اشخاصی است که عشق به حرفه و کار را درک کرده سایر جاذبه های مادی نتوانسته است آنها را اغوا کند. همچنین یادآور تلاش و مجاهدت بی وقفه برای برپا داشتن تشکل صنفی است که در عین حفظ حداکثر تعامل مثبت با دولت، کمترین بستگی و ارتباط ساختاری را با
دولت دارد.

کاظم آیت الهی

طی همه این هشت سال، برای حفظ هویت واقعی یک تشکل صنفی، ایستادگی، بردباری و توسعه انجام شد. اینکه امروز این سازمان در گستره 25 استان کشور با ابراز تمایل و درخواست فعالان صنفی و نه با بخشنامه و دستور مستقر است، نشانه‌ای از دلبستگی صنف به این مجموعه، امید پایدار ایشان در عین همه ناملایمات دوره‌های اخیر در صنعت فناوری اطلاعات است.
اما آنچه مایه دلگرمی ‌و نگاه رو به جلو است، قوت و استحکام این سازمان با شتاب روزافزون است که صرف با حمایت اعضا حاصل
شده است.
افزون بر آن دورنمای توجهی که به صنعت فناوری اطلاعات کشور پدیدار گشته موجی از امید ایجاد کرده است، پس امید است با لطف و عنایت پروردگار، آغاز نهمین سال فعالیت سازمان ما، نقطه عطفی در توسعه صنعت فناوری اطلاعات و همچنین ارتقای نقش سازنده آن باشد. هشتمین سالروز تاسیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای بر همه فعالان فناوری اطلاعات و ارتباطات مبارک و خجسته باد.
*رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :