آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29353
تاریخ انتشار : 12 تیر 1392 11:57
تعداد بازدید : 675

بدون تیتر

در ادامه سیل جدید تحریم های یک جانبه دولت آمریکا علیه ایران، فروش یا تهاتر طلا با ایران از سوی مقامات آمریکا ممنوع اعلام شد.

ریيس سازمان ماليات در مورد ماليات به سپرده‌هاي بانکي گفت: براساس قوانين موجود فعلا به سپرده‌هاي بانکي هيچ مالياتي تعلق نمي‌گيرد مگر اينکه قانوني براي اين مورد وضع شود و در اصلاحات قانون اين امر مورد لحاظ قرار گيرد.
رییس کل بانک مرکزی گفت: بانک‌های دولتی و خصوصی و موسسات اعتباری متخلفی که از نرخ‌های مصوب شورای پول و اعتبار در مورد سود تسهیلات تخطی کنند از این پس جریمه می‌شوند.
دومین حراج تهران برگزار شد و بانک پاسارگاد با پرداخت ۷۰۰ میلیون تومان برای یک بوم ۸۰ در ۹۰ سانتی‌متری، گران‌ترین خرید این حراجی را داشت. این تابلوی بدون نام، یکی از نقاشی‌های رنگ و روغن سهراب سپهری با موضوع درخت بود که قرار است به موزه هنرهای تجسمی‌ بانک پاسارگاد منتقل و در کنار ۱۴۰ اثر دیگر این موزه به نمایش درآید.
سخنگوی اتاق ایران گفت: دکتر نهاوندیان به عنوان رییس اتاق ایران به فعالیت در این نهاد و پیگیری امور مربوط به فعالان بخش خصوصی کشور مشغول است و همکاری وی با رییس‌جمهور منتخب برای انتخاب کابینه نیز در راستای ارایه مشاوره به دولت آینده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :