آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29421
تاریخ انتشار : 15 تیر 1392 11:16
تعداد بازدید : 526

ال جی به شما گلف یاد می دهد

شرکت ال جی برنامه «بزرگ ترین مربی جهان» را به بازار معرفی کرد که برنامه ای جذاب در زمینه آموزش ساختاری بازی گلف به همراه بهترین قابلیت ها در قواعد و روش های بازی در تاریخ ورزش است..

فناوران- برنامه «بزرگ‌ترین مربی جهان» که مخصوص تلویزیون‌های هوشمندCINEMA 3D ال‌جی به بازار عرضه شده، طوری طراحی شده است که تمامی ‌بازیکنان گلف در هر سطحی بتوانند کیفیت بازی خود را ارتقا
دهند.
برنامه «بزرگ‌ترین مربی جهان" شامل 350 درس از 25 مربی سرشناس این ورزش در جهان است. دروس موجود بر حسب نوع باشگاه، توانایی و روش بازی، قابل جست‌وجو بوده و کاربران قادر هستند با توجه به مهارت موردنظر خود به بازی بپردازند.
از طریق به‌روزرسانی این برنامه در پاییز امسال، شما می‌توانید توسط ویژگی Camera Mirroring یا دوربین‌های منعکس‌کننده، روش بازی خود را مجددا مشاهده کنید. با استفاده از دوربین‌های به کار رفته در سری جدید تلویزیون‌های هوشمند ال‌جی، بازیکنان قادر خواهند بود طریقه بازی خود را با ساختار بازی بازیکنان حرفه‌ای مقایسه کنند. این برنامه جذاب و آموزشی راهی مناسب برای فعالیت مستمر شماست.
برنامه "بزرگ‌ترین مربی جهان"، اکنون در استرالیا و سنگاپور با بسته‌بندی جدید عرضه شده و همچنین افراد می‌توانند به زودی از طریقLG Game World، در بازارهای اصلی دنیا مانند ایالات متحده، کانادا، آلمان و دیگر کشورهای آمریکای شمالی و جنوبی، اروپا و آسیا به آن دسترسی داشته باشند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :