آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29512
تاریخ انتشار : 16 تیر 1392 12:8
تعداد بازدید : 352

وفادارترین مشتریان گوشی های هوشمند

کارشناسان بر پایه یک مطالعه جدید دریافتند آن دسته از کاربران کره جنوبی که از محصولات سامسونگ استفاده می کنند بیش از مشتریان اپل نسبت به این شرکت وفادار هستند.

خبرگزاری فارس- گزارش‌های منتشر شده از سوی مرکز Korea Telecom نشان می‌دهد، میزان وفاداری در مشتریان شرکت سامسونگ بیشتر است.
حدود 53 درصد صاحبان گوشی هوشمند آیفون که در این بررسی شرکت کرده بودند اعلام کردند که اگر قرار باشد گوشی خود را عوض کنند، سراغ یک شرکت دیگر می‌روند.
اما برای آن دسته از کاربرانی که یکی از مدل‌های گوشی هوشمند Galaxy S سامسونگ را در اختیار داشتند، تنها 35 درصد گفتند که در صورت عوض کردن گوشی شرکت تولیدکننده گوشی را هم تغییر می‌دهند.
در گزارش نهایی مربوط به این بررسی آمده است: نباید در این زمینه قضاوت نادرست انجام داد. در این بازار باید هم میزان وفاداری مشتریان سامسونگ بیشتر از اپل باشد و کاربران بیشتری تمایل به خرید مجدد گوشی هوشمند از شرکت سامسونگ داشته باشند.
حدود یک چهارم کاربرانی که در این بررسی شرکت کردند توضیح دادند که طراحی گوشی مهم‌ترین عاملی محسوب می‌شده که آنها را ترغیب به خرید محصول جدید می‌کرده است.
در این میان 20 درصد اعلام کرده‌اند که نام شرکت تولیدکننده برای آنها مهم بوده است و برای 5/19 درصد هم سیستم‌عامل نصب شده روی گوشی هوشمند اهمیت داشته است.لازم به ذکر است که در این مطالعه سه هزار و 763 صاحب گوشی هوشمند که بین 13 تا 69 سال داشتند، حضور
یافتند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :