fanavaran
آخرین اخبار
   
  کد خبر : 29586
  تاریخ انتشار : 17 تیر 1392 15:3
  تعداد بازدید : 377

  رییس مرکز نوسازی و تحول اداری:

  نظام پیشنهادهای وزارت ارتباطات الکترونیکی می شود

  رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طی یک ماه آینده و با عملیاتی شدن بسترهای آماده شده، نظام پیشنهادهای وزارتخانه از ثبت تا اعلام نتیجه، به صورت الکترونیکی اجرایی خواهد شد.

  روابط عمومی وزارت ارتباطات- حمیدرضا عطایی با بیان این مطلب افزود: تاکنون پیشنهادهای ارایه شده از سوی کارکنان از طریق اتوماسیون اداری مطرح می‌شد که از این پس این مکانیزم به صورت الکترونیکی اجرایی خواهد شد.
  وی گفت: از سال گذشته، دستورالعمل نظام پیشنهادها در وزارت ارتباطات ابلاغ شد و به دنبال آن، کمیته‌های راهبردی و تخصصی تشکیل و پیشنهادهای دریافت شده از سوی این کمیته‌ها مورد بررسی قرار گرفت.
  وی همچنین گفت: طی شش ماهه دوم سال گذشته 13 پیشنهاد از سوی کارکنان ستاد وزارت به دبیرخانه ارایه که پس از بررسی در کمیته‌های تخصصی و تصویب کمیته راهبردی برای اجرا به مراجع ذی‌ربط ابلاغ خواهد
  شد.
  وی با اشاره به اهداف مد نظر در الکترونیکی کردن نظام پیشنهادها در مجموعه وزارت ارتباطات گفت: نظام پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای اصلی مدیریت مشارکتی، سیستمی است که از طریق آن می‌توان به صورت داوطلبانه از فکر و اندیشه کارکنان برای مساله‌یابی، چاره‌جویی و حل مسایل و مشکلات سازمانی استفاده کرد.
  وی افزود: ارتقای بهره‌وری، فراهم کردن شرایط و امکانات لازم به منظور جذب و نگهداری نیروهای متخصص و کارآمد، ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های کارکنان، کاهش هزینه‌ها، بهبود روندهای عملیاتی و همچنین استقبال کارکنان در خصوص مشارکت در زمینه توسعه فعالیت‌های مجموعه وزارت، از جمله اهداف مدنظر برای الکترونیکی کردن نظام پیشنهادها در وزارت ارتباطات است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی