آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29588
تاریخ انتشار : 17 تیر 1392 15:5
تعداد بازدید : 677

مراسم توديع و معارفه معاون فني و مهندسي مخابرات تهران برگزار شد

مراسم توديع و معارفه معاون فني و مهندسي مديرعامل شنبه 15 تيرماه در ساختمان شاهد برگزار شد.

روابط عمومی مخابرات تهران- در اين مراسم كه با حضور مديرعامل، اعضاي هيات مديره و جمعي از مديران شركت در ساختمان شاهد برگزار شد، علیرضا صيدي مديرعامل شركت با اشاره به اينكه مهندس صادقي داراي تجربيات عملياتي و اجراي متعددي هستند گفت:‌ انتخاب ايشان در سمت هيات مديره شركت نشان‌دهنده اين است كه وجود ايشان در حوزه معاونت فني و مهندسي مفید بوده است. وي افزود: تغيير و تحول خوب است و بايد آن را مديريت كرد. مديرعامل شركت مخابرات استان تهران معاونت فني مهندسي را مانند يك قلب تپنده براي شركت دانست كه اگر اين حوزه به درستي وظايف خود را انجام ندهد، ساير بخش‌هاي شركت نيز دچار مشكل و بيماري مي‌شود. صيدي با تجليل و قدرداني از زحمات مهندس صادقي در دوران مسووليت وي در معاونت فني و مهندسي براي مهندس خليلي آرزوي موفقيت كرد.
شايان ذكر است در اين مراسم مهندس صادقي نيز در سخناني از دوستان و همكاران خود در معاونت فني و مهندسي تجليل كرد و ضمن اظهار خرسندي در مورد انتخاب مهندس خليلي گفت: با حضور ايشان شاهد ادامه پيشرفت و تحقق پروژه‌هاي در دست اقدام شركت باشيم.
در اين مراسم مهندس خليلي معاون فني و مهندسي مديرعامل نيز با اشاره به ويژگي‌هاي شخصيتي مهندس صادقي گفت: ايشان فردي خوش‌فكر و آينده‌نگر است كه با درايت ايشان پروژه‌هاي بزرگ و ملي به سرانجام رسيده است.
وی افزود:‌ اميدوارم در حوزه معاونت فني و مهندسي با اتكاي به كاركنان متخصص و همدل و با حمايت مديرعامل محترم و اعضاي محترم هيات مديره شركت اهداف عالي شركت مخابرات استان تهران در حوزه فني و مهندسي تحقق يابد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :