آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29689
تاریخ انتشار : 19 تیر 1392 10:58
تعداد بازدید : 669

تخفیفات ویژه اپراتورها به مناسبت ماه رمضان

هر ساله با فرار رسیدن ماه مبارک رمضان اپراتورهای مخابراتی به منظور جلب رضایت مشتریانشان بسته های تخفیفی و مکالمات رایگان در نظر می گیرند. امسال نیز همانند سال های پیش همراه اول و اپراتور تازه وارد رایتل تخفیفات ویژه ای برای این ماه مبارک در نظر گرفته اند که جزییات آن را می خوانید.

مکالمه همراه اول از 11 شب تا 7 صبح رایگان شد
فناوران- بسته‌های شب‌های روشن همراه اول شامل مکالمه رایگان (درون اپراتوری) از ساعت 11 شب تا هفت صبح است که از روز چهارشنبه اول ماه مبارک رمضان قابل استفاده است. تمامی مشترکان دایمی‌ و اعتباری همراه اول می‌توانند با شرکت در این طرح و فعال کردن بسته‌ها، در ساعات تعیین شده از سرویس مکالمه نامحدود داخل شبکه برخوردار شوند. بدیهی است در خارج از ساعات ياد شده، هزينه مكالمات مشتركان با تعرفه عادي محاسبه مي‌شود.
مکالمه نامحدود شبانه همراه اول در سه بسته شبانه (24 ساعت) با هزینه فعال‌سازی پنج هزار ریال، بسته هفتگی 30 هزار ریال و بسته ماهانه 110 هزار ریال به تمامی مشترکان دایمی ‌و اعتباری ارایه
می‌شود.
مشترکان اپراتور اول می‌توانند با ارسال یک پیامک بدون متن به 8057 و یا با شماره‌گیریکد #333*111* برای فعال‌سازی و بررسی وضعیت بسته‌ها اقدام کنند.
مشترک در صورت دریافت یکی از بسته‌های مذکور تنها در صورتی می‌تواند نسبت به فعال‌سازی مجدد همان بسته یا بسته دیگر اقدام کند که زمان بسته قبلی به اتمام رسیده باشد.
همچنین مشترک امکان فعال‌سازی هم‌زمان دو بسته (برای مثال بسته شبانه و هفتگی) از دو نوع متفاوت را ندارد. علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به پورتال همراه اول به نشانی WWW.MCI.IR مراجعه کنند.
مشترکان رایتل از افطار تا سحر رایگان صحبت کنند
هم‌زمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان، رایتل هدایای ویژه‌ای به مشترکان سیم‌کارت‌های د ایمی، اعتباری و دیتای خود ارایه می‌کند.
این اپراتور به مناسبت ماه مبارک رمضان برای هر یک از مشترکان خود این امکان را فراهم کرده تا در طی این ماه از مکالمه صوتی و پیامک رایگان داخل شبکه و یک گیگابایت اینترنت پرسرعت در فاصله زمانی افطار تا سحر بهره‌مند شوند.
براساس اعلام رایتل، افرادی که در ماه مبارک رمضان به جمع مشترکان این اپراتور بپیوندند، علاوه بر هدایای ویژه این ماه، از بسته‌های آغازین سیم‌کارت‌های رایتل نیز استفاده خواهند کرد. بسته‌های آغازین برای سیم‌کارت‌های دایمی شامل 120 دقیقه مکالمه صوتی درون و برون شبکه، 500 مگابایت اینترنت، 120 پیامک و یک سیم‌کارت اعتباری با 10 هزار ریال اعتبار اولیه و برای سیم‌کارت‌های اعتباری 100 هزار ریال اعتبار اولیه و 500 مگابایت اینترنت رایگان و برای سیم‌کارت‌های دیتا، 50 مگابایت اینترنت و 50 پیامک است.
رایتل نخستین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات پایه همچون پیامک و پیام صوتی، با استفاده از فناوری نسل سوم موبایل، گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را نیز فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می‌توان به تماس تصویری، سرویس‌های چندرسانه‌ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :