آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29774
تاریخ انتشار : 22 تیر 1392 11:34
تعداد بازدید : 485

ریيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویی:

حق السهم اپراتورها از ترافيك بين المللي اعلام شد

به گفته دبير كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات، حق السهم اپراتورهاي تلفن ثابت و همراه از درآمدهاي حاصل از ترافيك بين المللي وارده به كشور تعيين شد.

فناوران- محمدعلي فرقاني با بیان این مطلب گفت: در مصوبه كميسيون تنظيم مقررات ارتباطات حق‌السهم اپراتورهاي تلفن ثابت از ترافيك بين‌المللي وارده براي هر دقيقه مكالمه 89 ريال و براي هر دقيقه مكالمه تلفن همراه 134 ريال تعيين شده است.
وي با اشاره به اينكه براساس قانون سياست هاي كلي اصل 44، شركت ارتباطات زيرساخت به عنوان متولي ترافيك بين‌المللي وارده به كشور تعيين شده، افزود: تمامي اپراتورها موظف هستند ارتباطات بين‌المللي خود را از طريق دروازه‌هاي بين‌المللي شركت ارتباطات زيرساخت برقرار كنند كه هم اين شركت و هم اپراتورها در اين زمينه هزينه‌هایي را متحمل مي‌شوند.
وی گفت: با توجه به اين موضوع، براساس مصوبه كميسيون اپراتورهاي تلفن همراه و ثابت نيز از درآمدهاي حاصل از ترافيك بين‌المللي وارده به كشور منتفع مي‌شوند.
ریيس سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویی افزود: اين حق‌السهم براي ترافيك بين‌المللي وارده است و حق‌السهم اپراتورها از ترافيك بين‌المللي صادره نيز پيش از اين تعيين شده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :