آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29777

Z87-Deluxe

مادربورد همه کاره ایسوس

ایسوس مادربوردی از سری هشت با نام
Z87-Deluxe ارایه کرده که مجهز به فناوری های این شرکت برای افزایش کارایی و کیفیت است.

فناوران- با عرضه پردازنده‌های Haswell اینتل و ارایه چیپ‌ست‌های سری هشت این شرکت، مدل‌های متنوعی از مادربوردهای شرکت ایسوس وارد بازار جهانی و ایران ‌شده است که یکی از این نمونه‌ها که از دو فاکتور کارایی و کیفیت بهره می‌برد، مادربورد تازه وارد Z87-Deluxe است. این مادربورد دارای امکانات و قابلیت‌های خوبی برای ارایه کارایی مناسب در پردازش‌های مختلف است. ایسوس در این مادربورد از قابلیتDual Intelligent Processor 4 استفاده کرده است که امکان مدیریت چهار قابلیت
Digi+ Power، TPU، Fan Xpert 2 و EPU را با استفاده از یک کلیک به کاربر می‌دهد. هر یک از این قابلیت‌ها در نسخه‌های قبل به صورت مجزا مدیریت می‌شد.
ایسوس در این محصول از یک کارت‌شبکهac 802.11 دو بانده با آنتن خارجی هم استفاده کرده است که اتصال و انتقال اطلاعات به محصولات متنوع را ممکن می‌کند. این کارت شبکه امکان انتقال اطلاعات با سه برابر سرعت کارت شبکه 802.11n را فراهم می‌کند. ایسوس همچنین برای بهبود کارایی و امکان مدیریت بهتر از نسل جدید بایوس UEFI خود در این محصول استفاده کرده که مدیریت و حتی ذخیره پروفایل‌ها اورکلاک و دیگر موارد را روی بایوس ممکن می‌کند. از دیگر امکانات این مادربورد می‌توان به قابلیت‌های USB3.0 Boost که باعث افزایش سرعت انتقال انتقال تا 170 درصد در مقایسه با USB3 می‌شود، AI Suite نسخه سه برای مدیریت مادربورد و قطعات، Direct Key برای ورود آسان به بایوس بدون نیاز به بایوس بدون زدن دکمه Del، قابلیت 5X Protection برای محافظت بیشتر از مادربورد و وجود خروجی‌های تصویر مانند Display Port، HDMI و Mini Display Port اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :