آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29822
تاریخ انتشار : 23 تیر 1392 12:7
تعداد بازدید : 448

LG باریک ترین پنل LCD را برای هوشمند ها ساخت

LG Display باریک ترین پنل LCD دنیا برای گوشی های هوشمند را معرفی کرد.

فناوران- شرکت ال‌جی به عنوان پیشگام در فناوری صفحه‌نمایش از باریک‌ترین پنل تمام اچ‌دی برای گوشی‌های هوشمند پرده‌برداری کرد. این پنل 2/5 اینچی، تنها 2/2 میلی‌‌متر ضخامت دارد و گرفتن گوشی در دست را به دلیل وزن سبک‌تر، راحت‌تر می‌کند. یکی از روش‌های اصلی برای تشخیص باریک‌ترین پنل دنیا فناوری راهکار تک‌شیشه‌ای پیشرفته LG Display یا همان Advanced One-Glass-Solution OGS است. این فناوری جدیدترین فناوری لمسی است که تجربه لمسی پیشرفته‌ای را میسر می‌کند و برای اولین بار تولید و در پنل جدیدی اعمال شده است. مدارهای چاپی منعطف دوگانه، که از مدارهای تکی برترند، بین پنل و لایه لمسی وارد می‌شوند تا تعداد خطوط پنل را تا ۳۰ درصد کاهش دهند. استفاده از سیستم باندینگ مستقیم نیز منجر به ایجاد رزین واضح نوری بین پنل و لایه لمسی می‌شود تا نور بهتری را ایجاد کند.
برتری پنل جدید در وضوح، روشنی و نسبت تصویر نمایش باعث خوانایی بیشتر در فضای آزاد می‌شود. این پنل با به کار بردن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ پیکسل که حاوی پیکسل‌های فرعی قرمز، سبز، آبی (RGB) است، یک صفحه‌نمایش تمام اچ‌دی واقعی است. پنل LG Display با روشنایی حداکثری ۵۳۵ نیت، از تمامی پنل‌های تمام اچ‌دی ال‌سی‌دی عملکرد بهتری دارد. در نتیجه، اندازه‌گیری کنتراست در محیط اطراف زندگی واقعی با نسبت کنتراست پیرامون منجر به خوانایی ۳٫۷۴:۱ بر پایه ۱۰ هزار لاکس می‌شود. این میزان عملکرد بی‌عیب و نقص پنل را در شرایطی که نور خورشید شدید است تایید می‌کند.
دکتر بیونگ-کو کیم، نایب رییس و مسوول گروه تولید موبایل و فناوری اطلاعات در LG Display، گفت: معرفی باریک‌ترین پنل ال‌سی‌دی تمام اچ‌دی نمایانگر پیشرفت هیجان‌انگیز برای بخش گوشی‌های هوشمند پیشرفته است و به دلیل مهارت جهانی ما در فناوری IPS و لمسی امکان‌پذیر شده است. LG Display بر تعهدات خود در ایجاد محصولاتی که ارزش مشتری را بیشتر کند و دروازه‌های صنعت موبایل و تبلت‌های کامپیوتری را بگشاید همچنان ادامه خواهد داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :