آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29918
تاریخ انتشار : 24 تیر 1392 10:59
تعداد بازدید : 756

با حمایت مجمع امور صنوف خدماتی

نخستین جشنواره خرید موبایل و کامپیوتر شهریورماه برپا می شود

نخستین نمایشگاه و جشنواره خرید لوازم صوتی، تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان 18 تا 23 شهریورماه در تهران برگزار می شود.

خبرنگار مهر- نخستین نمایشگاه و جشنواره خرید لوازم صوتی، تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر -ITEX Shopper - در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان 18 تا 23 شهریور ماه از ساعت 10 صبح تا 22 در محل شبستان مصلای امام خمینی (ره) در تهران برگزار می‌شود.
در این نمایشگاه کالاهایی در گروه‌های کالایی صوتی، تصویری و انواع تلفن همراه و لوازم جانبی، انواع کامپیوتر و لوازم جانبی به صورت عرضه مستقیم به علاقه‌مندان و مراجعه کنندگان ارایه خواهد شد.
در این راستا سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مجمع امور صنوف توزیعی و خدماتی تهران و مجمع صنفی صنوف تولیدی و خدمات فنی تهران با همکاری اتحادیه‌های مرتبط آمادگی خود را برای حمایت از این نمایشگاه اعلام کرده‌اند. ابراهیم درستی نایب رییس مجمع امور صنوف توزیعی و خدماتی تهران در این باره تاکید کرد که این مجمع از برگزاری هرچه بهتر نخستین نمایشگاه و جشنواره خرید لوازم صوتی، تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر حمایت کرده و آمادگی خود را برای همراهی و کمک به برگزاری این رویداد اعلام می‌کند.
عضو اتاق فکر مرکز اصناف و بازرگان وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اهمیت برگزاری چنین رویدادی اعلام کرد: برگزاری چنین نمایشگاه و جشنواره‌ای در راستای برآورده کردن نیازهای مصرف کنندگان بسیار تاثیرگذار بوده و ما نباید این حق و حقوق شهروندی را از آنها دریغ کنیم.
درستی همچنین اظهار امیدواری کرد که برگزار کنندگان نخستین نمایشگاه و جشنواره عرضه مستقیم کالا در حوزه لوازم صوتی تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر با هماهنگی اتحادیه‌های مرتبط و شرکت‌های ارایه‌دهنده نسبت به ارایه آخرین پیشرفت‌های روز با گارانتی اصلی کالا و قیمت مناسب اقدام کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :