آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29924
تاریخ انتشار : 24 تیر 1392 11:31
تعداد بازدید : 466

دستگیری 2 نفر به اتهام توهین به مسوولان در فیس‌بوک

اشراف پليس بر فضاي سايبري

ریيس پليس فتا استان سمنان با اعلام دستگيري دو نفر كه در صفحه فيس بوك خود به مسوولان نظام توهين مي كردند گفت: ارتقاي امنيت فضاي مجازي از طريق رصد و پايش مستمر اين فضا مهم ترين هدف پليس فتاست.

خبرگزاری مهر- سرگرد سيد علي ميراحمدي گفت: ماموران پليس در شبكه اجتماعي فيس‌بوك به صفحه‌اي برخوردند كه طراحان آن، تصاويري با محتواي توهين به مسوولان نظام منتشر مي‌كردند.
ریيس پليس فتاي استان سمنان گفت: شناسايي عاملان اين اقدام مجرمانه در دستور كار قرار گرفت و كارشناسان پليس با عمليات فرانرم و به كارگيري توان علمي و فني خود اين پرونده را نيز به سرانجام رساندند.
اشراف كامل پليس بر فضاي سايبري
ميراحمدي گفت: مشخصات و آدرس گردانندگان اين صفحه كه يك مرد ۴۵ ساله و يك زن ۳۵ ساله بودند در استان به دست آمد و در ادامه نيز هماهنگي‌هاي لازم قضايي براي دستگيري متهمان انجام شد.وي افزود: با اجراي عمليات دستگيري در شهرستان‌هاي سمنان و مهديشهر هر دو متهم بازداشت شدند و تحت بازجويي قرار گرفتند كه با شواهد و اسناد غيرقابل انكار پليس، متهمان به اقدام مجرمانه خود اعتراف كردند و تحويل مراجع قضايي
شدند.
ریيس پليس فتاي استان سمنان در خاتمه با توصيه به عموم كاربران در خصوص رعايت قوانين و مقررات و پرهيز از ارتكاب هرگونه جرمي در فضاي سايبري گفت: پليس بر آنچه در اين فضا مي‌گذرد اشراف كامل دارد.

 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :