آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29987
تاریخ انتشار : 25 تیر 1392 12:21
تعداد بازدید : 645

رییس کانون کشوری پیشخوان دولت:

وزير ICT آشنا به ساختار وزارت ارتباطات باشد

به اعتقاد رییس کانون کشوری پیشخوان دولت الکترونیکی، وزیر ارتباطات دولت يازدهم باید از بدنه وزارتخانه مربوطه انتخاب شود و لازم است اين فرد تعامل سازنده ای با بخش خصوصی داشته است.

فناوران- علی فلاح حقیقی با تاکید بر اینکه انتخاب وزیر ارتباطات باید از بدنه وزارتخانه صورت گیرد، گفت: این انتخاب مناسبي برای این وزارتخانه است، چرا که این فرد به ساختار وزارت ارتباطات آشنا خواهد بود.
وی با بیان اینکه وزیری که برای این وزارتخانه انتخاب می شود، نباید حمایت مستمر از شرکت‌ها و زیرمجموعه‌های داخلی این وزارتخانه داشته باشد و باید برنامه‌هایي را برای حمایت از بخش خصوصی در دستور کار خود قرار دهد، گفت: بر این اساس باید اجراي اصل 44 قانون اساسی را مورد تاکید قرار دهد.
به گفته فلاح، حمايت از اين جامعه هم انتفاع عمومی را به همراه خواهد داشت و هم می‌تواند به عنوان بازوی دولت نقش مهمی را در راستای رفاه عمومی ایفا کند.
وی با بیان اینکه آقايان معتمدی، جهانگرد، کرم‌پور و حکیم‌جوادی گزینه‌های خوبی برای این جایگاه هستند، افزود: در این مدت آقای حکیم‌جوادی در تعامل با بخش خصوصی فعالیت‌های بسیاري انجام داده است.
وی با اشاره به اینکه سازمان فناوری اطلاعات یک مجموعه نوپاست که دو وظیفه مجزاي زیرساختی و تولید محتوا دارد، گفت: سازمان زحمات بسیاري در زمینه تولید محتوا کشیده و تعاملات بسیار سازنده‌ای با بخش خصوصی و به ویژه دفاتر پیشخوان دولت داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :