آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29997
تاریخ انتشار : 25 تیر 1392 12:34
تعداد بازدید : 550

رشد درآمدی اینفوسیس ادامه دارد

شرکت اینفوسیس که دومین شرکت بزرگ صادرکننده نرم‏افزار در هند محسوب می ‏شود، پیش‏بینی کرده است که درآمد هایش تا پایان سال مالی منتهی به ۳۱ مارس بین شش تا ۱۰ درصد رشد داشته باشد.

همکاران سیستم- شرکت اینفوسیس که دومین شرکت بزرگ آی‌تی در هند محسوب می‌‏شود، گزارش درآمدی سه ماهه منتهی به ۳۰ ژوئن خود را منتشر کرده است. نگاهی به اعداد و ارقام مندرج در این گزارش نشان می‌‏دهد شرکت اینفوسیس در این دوره فرا‌تر از انتظارات عمل کرده است.
بر اساس این گزارش، درآمد ناخالص اینفوسیس در این سه ماهه نزدیک به دو میلیارد دلار گزارش شده است که این رقم 6/13 درصد بیشتر از دوره مشابه سال قبل است. سود خالص اینفوسیس در این دوره نیز فقط با نیم درصد رشد به ۴۱۸ میلیون دلار رسیده
است.
براساس این گزارش، افزایش تقاضای بازارهایی مثل آمریکای شمالی برای راهکار‌ها و خدمات اینفوسیس از جمله دلایل مهم رشد درآمدی این شرکت است.
رشد اقتصادی آمریکا و رویدادهایی مثل افزایش فروش خودرو در این کشور در رونق گرفتن کسب و کار اینفوسیس موثر بوده است. شرکت اینفوسیس بزرگ‌ترین عرضه‏کننده خدمات برون‏سپاری در هند نیز محسوب می‌‏شود. شرکت اینفوسیس در این سه ماهه ۵۷۵ نیروی جدید به کارکنان خود افزوده است و تعداد آنها را به ۱۵۷ هزار و ۲۶۳ نفر رسانده است. در این دوره همچنین ۶۶ شرکت و سازمان جدید به مشتریان اینفوسیس افزوده شده‏اند.
گفتنی است این شرکت در دوره سه ماهه قبلی نیز رشد درآمدی 9/4 درصدی و رشد سود 4/5 درصدی را تجربه کرده بود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :