آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 29998
تاریخ انتشار : 25 تیر 1392 12:36
تعداد بازدید : 725

ویژگی ها و امکانات پروژکتورهای ال جی

پروژکتورهای ال جی سبک وزن و قابل حمل هستند و تصاویر ویدیویی را برای مشاهده در اتاق نشیمن یا دفتر کار شما فراهم می کنند. از پروژکتور AF115 ال جی تا پروژکتور ال ای دی HS201 با قابلیت حمل و نقل آسان، قابلیت های گوناگونی مانند ورودی HDMI، لامپ بسیار بادوام ال ای دی، خاموش/روشن سریع و امکانات دیگر را در پروژکتورهای ال جی تجربه کنید. پروژکتورهای ال ای دی ال جی به شما امکان می دهد تا تجربه ای همانند سینما را در خانه داشته باشید. پروژکتور ال ای دی PA75U با تلویزیون هوشمند به شما امکان می دهد تا با بهترین های اینترنت از طریق وای-فای به یوتیوب، فیس بوک، توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی مستقیما از طریق پروژکتور ال جی ارتباط برقرار کنید. و با کنترل جادویی (Magic Remote) بالا و پایین کردن، کلیک کردن و کنترل با حرکات بدن بسیار راحت و سرگرم کننده است.

امکانات ویژه پروژکتورهای ال‌جی
LCoS: این فناوری در پروژکتورهای ال‌جی نه تنها تفسیر رنگ‌های روشن‌تر و دقیق‌تری فراهم می‌کند، بلکه کیفیت تصویری واضح و با جزییات، حتی در تصاویری که حرکات سریعی دارد، ارایه می‌دهد.
دو یا سه ورودی HDMI: پروژکتورهای ال‌جی، به عنوان بخش اصلی ارایه محتوای چندرسانه‌ای، به شما امکان می‌دهد تا به سادگی با دستگاه‌های دیجیتال دیگر ارتباط برقرار کنید.
منبع نور دیجیتال ال‌ای‌دی: دامنه گسترده تصاویر و اشباع رنگ عمیق در پروژکتورهای ال‌‌ای‌دی ال‌جی وجود دارد. چراغ ال‌ای‌دی پرسرعت و پالسی ال‌ای‌دی محو شدن تصاویر و خراب شدن رنگ را از بین می‌برد.
چراغ ال‌ای‌دی: چراغ ال‌ای‌دی پروژکتور تا ۳۰ هزار ساعت دوام می‌آورد؛ چیزی معادل چهار ساعت استفاده در روز و ۲۰ سال دوام. این میزان استفاده برای مشاهده هزاران رخداد ورزشی، فیلم یا بازی‌های ویدئویی کافی به نظر می‌رسد.
نمایشگر فایل: این قابلیت به پروژکتورهای ال‌ای‌دی امکان می‌دهد که میزان انرژی باقی‌مانده و ارایه فایل‌های اکسل را بدون تبدیل فایل از طریق اتصال یواس‌بی نمایش دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :