آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30000
تاریخ انتشار : 25 تیر 1392 12:39
تعداد بازدید : 685

ورود پرده سینمایی دیجیتال سامسونگ بهCine Europe

شرکت سامسونگ الکترونیکس، صفحه نمایش بزرگ (LFD) خود را به نمایشگاه Cine Europe 2013 اروپا برد.

فناوران- در نمایشگاه Cine Europe که در بارسلون اسپانیا برپا شده، غرفه سامسونگ به شیوه‌ای طراحی شده است که سالن سینمای واقعی را مجسم کند. در این غرفه، بازدیدکنندگان در مسیری که سینماروها معمولا طی می‌کنند، راهنمایی می‌شوند؛ از گیشه بلیت شروع می‌کنند، برای نوشیدنی به طرف سالن انتظار می‌روند و سرانجام برای لذت از تجربه‌ای سینمایی به سالن اصلی سینما وارد می‌شوند.
اما این تجربه متفاوت است؛ در باجه بلیت، بازدیدکنندگان بلیت خود را از طریق صفحه لمسی (touchscreen) خریداری می‌کنند. از اینجا به بعد در کریدورهایی که به سالن سینما ختم می‌شود، بازدیدکنندگان می‌توانند پیش نمایش فیلم‌های آینده را روی LFDها تماشا کنند. علاوه بر این، LFDهایی نیز در فضای بیرون از سینما نصب شده که در مقابل هر نوع وضعیت هوا مقاوم است.
در رابطه با این پدیده نوظهور، کیم هیون سیوک، نایب رییس بخش صفحه نمایش‌های تصویری سامسونگ الکترونیکس گفت: از آنجا که سینماهای بسیاری در سراسر جهان به سرعت تسهیلات خود را با نصب LFD در سالن‌های انتظار، گیشه‌های بلیت و محوطه فروش تنقلات، دیجیتالی می‌کنند، ما معتقدیم که صنعت تفریح و سرگرمی ‌امکانات نامحدودی برای استفاده از این صفحه نمایش‌های جذاب و چشمگیر دارد.
وی افزود: به عنوان شرکتی پیشگام در ایجاد بازارهای جدید و انرژی بخشیدن به صنایع موجود، سامسونگ الکترونیکس متعهد است در دیجیتالی کردن صنعت سینما پیش‌قدم بوده، برای دوستداران سینما تجربه‌ای تازه، غنی و همه جانبه‌ای را میسر کنیم.
سامسونگ با راهکارهای LFD خود، از پیش جای خود را در اروپا باز کرده است. مجموعه سینماهای Gaumont-Pathe که در حدود هزار پرده سینمایی را در بیش از صد سینما در فرانسه، سوئیس و هلند اداره می‌کند، نمایشگر‌های سامسونگ را انتخاب کرده است تا جایگزین پرده‌های سنتی کند.
Gaumont-Pathe در محوطه فروش تنقلات نیز با گذاشتن منوی غذا روی LFDها برای سینماروهای خود تجربه‌ای نو به وجود آورده است و به مشتریان این امکان را بدهد که آنچه در بوفه ارایه می‌شود، خود انتخاب کنند. LFDهای سامسونگ از فناوری LED نور از پشت (Backlit) استفاده می‌کند که انرژی کمتری مصرف می‌کنند، از صفحه‌های نمایشی معمولی سبک ترند و در طی روز قابل استفاده هستند. برای اطلاعات بیشتر درباره صفحات نمایشی در نمایشگاه Cine Europe می‌توانید به سایت
gems.samsung.com/cineeu/main.html مراجعه کنید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :