آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30007
تاریخ انتشار : 25 تیر 1392 12:48
تعداد بازدید : 3791

خروج پارس کامتل از بازار موبایل

شرکت پارس کامتل که یکی از واردکنندگان سابق بازارموبایل به شمار می آمد به طور کامل از بازار تلفن همراه خارج شد.

موبنا- بر اساس اظهارات برخی از کارمندان شرکت پارس کامتل، ‌روز گذشته این شرکت به طور کامل تعطیل و تمامی نیروهای خود را تعدیل کرد.
«حسین پاینده» مدیرعامل شرکت پارس کامتل با اشاره به تعطیلی این شرکت گفت: نوسانات نرخ ارزی طی یک ساله گذشته باعث شده تا فعالیت این شرکت به کمترین میزان ممکن برسد به طوری که پارس کامتل از یک سال گذشته تاکنون هیچ‌گونه وارداتی در زمینه موبایل انجام نداده بود به همین دلیل نیز شرکت با تعطیلی کامل روبه‌رو شد.
این واردکننده سابق افزود: دو سه برابر شدن نرخ ارز در کشور شرایط فعالیت را برای نمایندگان رسمی در کشور سخت کرد به طوری که با استمرار این شرایط فعالیت این شرکت رو به توقف رفت.
وی با اشاره به وضعیت ارایه خدمات پس از فروش این شرکت گفت: در صدد هستیم تا جایی برای جوابگویی به مشتریان برای ارایه خدمات پس از فروش راه‌اندازی کنیم.
این اظهارات در حالی بیان می‌شود که چندی پیش رییس کارگروه تلفن همراه در مجمع عالی واردات، موضوع نوسانات ارز در کشور را بهانه‌جویی برخی از شرکت‌ها دانسته و اعلام کرده بود که همه نمایندگان رسمی همانند سابق به واردات موبایل مشغول هستند.
«مهدی عبقری» در گفت‌وگو با خبرنگار موبنا با اشاره به اظهارات یکی از شرکت‌های واردکننده پیشین موبایل که هم‌اکنون از لیست واردکنندگان قانونی موبایل حذف شده، گفته بود که برخی از شرکت‌هایی که دنبال بهانه‌جویی هستند نوسانات نرخ ارزی و یا تحریم‌ها در کشور را از جمله مسایل توقف فعالیت خود عنوان کرده‌اند که این موضوع صحت
ندارد.
وی افزود: این در حالی است که از سال گذشته شرکت‌های جدیدی به عنوان واردکننده موبایل در بازار تلفن همراه مشغول به فعالیت
شده‌اند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :