آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30013
تاریخ انتشار : 25 تیر 1392 12:53
تعداد بازدید : 718

موبایل کودک عرضه می شود

پیشنهاد عرضه «موبایل کودک» با استفاده از دیدگاه های مسوولان آموزش و پرورش کشور در نخستین نمایشگاه و جشنواره خرید لوازم صوتی و تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر از سوی عضو هیات رییسه شورای عالی اصناف کشور مطرح شد.

ایسنا- ابراهیم درستی، عضو هیات رییسه شورای عالی اصناف کشور، پیشنهاد ارایه ایده‌ای نو در برگزاری نخستین نمایشگاه لوازم صوتی و تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر را مطرح کرد و گفت: باید در برگزاری نخستین نمایشگاه و جشنواره خرید لوازم صوتی، تصویری- تلفن همراه و کامپیوتر ایده‌ای نو ارایه شود تا برای مصرف‌کنندگان جذابیت داشته باشد.
وی در ادامه گفت: ارایه محصولات و ایده‌های جدیدی مانند «موبایل کودک» در این نمایشگاه بسیار تاثیرگذار خواهد بود لذا باید در این راستا از تجربیات و دیدگاه‌های مسوولان آموزش و پرورش کشور بهره گرفت تا این امر بسیار کارشناسانه و دقیق انجام شود. وی همچنین گفت: مبحث فرهنگ‌سازی ارایه این چنین ایده‌ها و محصولات جدیدی نیز در گام اول بسیار حایز اهمیت است و باید بسترهای لازم را برای ارایه این محصولات فراهم کرد.
درستی ضمن اشاره به این موضوع که ارایه محصولی چون «موبایل کودک‌« باید خروجی مثبت و مناسبی داشته باشد؛ گفت: باید تمامی ابعاد ارایه این چنین محصولاتی بررسی شده و از راهکارهای سازمان‌های مرتبط نیز استفاده شود تا نتیجه‌ای تاثیرگذار حاصل شود. وی در خصوص اهمیت برگزاری نخستین نمایشگاه و جشنواره خرید لوازم صوتی و تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر گفت: با توجه به اینکه امروزه گوشی تلفن همراه محبوب‌ترین کالای ارتباطی بوده و میزان تقاضا برای این کالا روزافزون است باید اطلاعات به روز مرتبط با انواع گوناگون این کالا در اختیار مصرف کنندگان قرار بگیرد. درستی در ادامه ضمن تاکید بر این موضوع که در جوامع مختلف بحث فناوری اطلاعات و ارتباطات هر روز در حال پیشرفت بوده، گفت: با توجه به رشد فناوری و به روز شدن اطلاعات ما نمی‌توانیم جلوی این پیشرفت‌ها را گرفته بلکه باید در راستای به روز کردن این اطلاعات و ارایه آن به مصرف کنندگان باشیم که البته برگزاری این چنین همایش‌هایی بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
رییس اتحادیه صوت و تصویر و تلفن همراه کشور در پایان گفت: شاید در دهه هفتاد که این پدیده وارد کشور شد تنها برای مکالمه مورد استفاده قرار می‌گرفت اما امروزه بسیاری از امور روزمره از طریق گوشی تلفن همراه انجام می‌شود مانند تجارت الکترونیکی و ایمیل هر روز نرم‌افزارهای جدیدتری به کار گرفته می‌شود به همین دلیل این محبوب‌ترین کالای ارتباطی در سبد اصلی خانواده‌‌های کشور قرار گرفته است.نخستین نمایشگاه و جشنواره خرید لوازم صوتی، تصویری، تلفن همراه و کامپیوتر در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان از 18 تا 23 شهریور ماه از ساعت 10 تا 22 در محل شبستان مصلای بزرگ امام خمینی (ره) در تهران برگزار می‌شود و کالاهایی در گروه‌های کالایی صوتی، تصویری– انواع تلفن همراه و لوازم جانبی، انواع کامپیوتر و لوازم جانبی به صورت عرضه مستقیم به علاقه‌مندان و مراجعه‌کنندگان ارا‌یه خواهد شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :