آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30274
تاریخ انتشار : 31 تیر 1392 11:40
تعداد بازدید : 612

رییس شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران:

شورای انتظامی نصر تهران به تخلفات و شکایات حوزه ICT رسیدگی می کند

شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران به کلیه شکایات و تخلفات حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات رسیدگی می کند.

روابط عمومی نصر تهران- حمید فروزنده، رییس این شورا، رسیدگی به تخلفات حوزه ICT و شرکت‌های رایانه‌ای را وظیفه شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای هر استان خواند و گفت: براساس ماده 46 آیین‌نامه اجرایی ماده 17 قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای، شورای انتظامی هر استان، مسوول رسیدگی به شکایات اشخاص حقیقی و حقوقی در خصوص تخلفات حرفه‌ای، انضباطی و انتظامی در حوزه فاواست.
فروزنده با بیان اینکه شرح انواع تخلفات رایانه‌ای و نحوه رسیدگی به آنها درمواد آیین‌نامه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای قرار دارد، افزود: شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و همچنین بهره‌برداران از خدمات آنها، می‌توانند شکایات خود در زمینه تخلفات رایانه‌ای را برای حل و رسیدگی به شورای انتظامی ارایه کنند.
او با توضیح این مطلب که گستردگی فعالیت شورای انتظامی از حل اختلاف و داوری، تا صدور رای با ضمانت اجرایی را شامل می‌شود، گفت: طبق اساس‌نامه سازمان و اختیاراتی که به شورای انتظامی داده شده است، جهت‌گیری این شورا شامل حل اختلاف و هدایت طرفین در مراحل اولیه، تا صدور رای در موارد ضروری است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :