آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30294
تاریخ انتشار : 31 تیر 1392 12:8
تعداد بازدید : 1036

فروش هزار و صد پوندی کتاب جی کی رولینگ در eBay

نخستین نسخه کپی از کتاب جنایی جی کی رولینگ با عنوان «آوای فاخته» و با امضای وی با نام مستعار رابرت گالبریت (Robert Galbraith) از آخر این هفته برای امور خیریه در فروشگاه آنلاین eBay به فروش خواه
د رفت.

تلگراف- رولینگ روز پنج‌شنبه گذشته و قبل از اینکه هویتش به عنوان نویسنده این کتاب فاش شود، تعدادی از این کتاب‌ها را با نام مستعار رابرت گالبریت امضا کرد که قرار است در سایت eBay به قیمت یکهزار و 100 پوند در معرض فروش قرار گیرد.
در حالی که نسخه‌های امضا نشده با تفاوت فاحشی به قیمت 600 پوند فروخته خواهند شد. گفتنی است کتاب‌هایی که برای مرکز خیریه Edukaid در بریتانیا در نظر گرفته شده، هر دو امضای جی کی رولینگ و رابرت گالبریت را دارند. به این دلیل که مارگارت وگن (Margaret Vaughan)، یکی از حامیان این مرکز خیریه، دوست رولینگ است و سعی کرده که کتاب بسیار خاصی از دوستش بگیرد. واگن که در ادینبورگ در نزدیکی خانه رولینگ زندگی می‌کند، می‌گوید: جو اهمیت آموزش را به خوبی می‌داند. او خودش یک معلم است.
این در حالی است که رولینگ اخیرا از یک مدرسه ابتدایی در تانزانیا که مرکز خیریه Edukaid از آن حمایت می‌کند، دیدن کرده است. واگن در این مورد می‌گوید: هدایای بسیار خاص رولینگ به این مدرسه امکان خواهد داد که به برخی امکانات از جمله برق، آب، وسایل بهداشتی و تخته سیاه مجهز شود. وی می‌افزاید: واقعا دوست داریم که این حراجی در سرتاسر جهان برگزار شود و ما از این طریق بتوانیم این مدرسه را مجهز کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :