آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30335
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1392 11:51
تعداد بازدید : 649

رییس هیات مدیره اتحادیه فناوران رایانه تهران:

فردی خارج از حوزه ICT نمی تواند وزیر موفقی باشد

رییس هیات مدیره اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: بعد از گذشت ۳۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی لازم است وزیر ارتباطات علاوه بر تخصص، شناخت و تسلط به حوزه کاری به دو زبان روز دنیا نیز مسلط باشد.

تسنیم- سیدمهدی میرمهدی با بیان به اینکه وزیر ارتباطات دولت یازدهم باید در حوزه کاری خود فعالیت کرده و به امور مسلط باشد، گفت: در صورتی که وزیر برگزیده حایز این شرایط نباشد زمان بسیاری طول می‌کشد تا با محیط کاری خود آشنا شود.
وی با تاکید بر اینکه اگر این فرد خارج از حوزه مدیریتی ICT در نظر گرفته شود، نمی‌تواند وزیر موفقی باشد، افزود: در این صورت مجبور است فعالیت خود را از صفر شروع کند و در قدم اول اقدام به شناخت حوزه کاری خود، زیرساخت‌ها، شرکت‌های خصوصی و سایر موضوعات مرتبط کند.
وی همچنین گفت: بعد از گذشت 30 سال از پیروزی انقلاب اسلامی لازم است وزیر ارتباطات علاوه بر تخصص، شناخت و تسلط به حوزه کاری به دو زبان روز دنیا نیز مسلط باشد تا احتیاج نباشد در سفرهای خارجی همراه خود مترجم ببرد که این اتفاق در شان کشور ما نیست.
میرمهدی افزود: در حوزه فناوری اطلاعات و برخی از زیرمجموعه‌های وزارت ارتباطات افراد بسیار متخصص، حرفه‌ای و مدیر فعالیت کرده‌اند که به راحتی می‌توان پست وزیری در وزارتخانه ارتباطات را به آنان واگذار کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :