آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 30378
تاریخ انتشار : 2 مرداد 1392 11:9
تعداد بازدید : 547

طرح توسعه ارتباطات بین شهری در چهارمحال و بختیاری اجرا می‎شود

به گفته مدیرعامل شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری، با اجرای طرح توسعه ارتباطات بین شهری تا پایان نیمه اول امسال ارتباطات راه دور در استان به نحو چشمگیری افزایش می‎یابد.

فناوران- عیلرضا فتحی با بیان این مطلب گفت: در حال حاضر 250 دفتر شهری و روستایی خدمات مربوط به تلفن همراه را به مشترکان ارایه می‎دهد.
وی از فعالیت 400 سایت BTS در استان خبر داد و گفت: امسال 42 سایت جدید نیز به این تعداد افزوده می‎شود.
14 سایت میکرو و هفت سایت جایگزین نیز در راستای ارتقای کیفیت و افزایش هرچه بیشتر سطح پوشش تلفن تلفن همراه نیز در استان فعال است.
مدیرعامل شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری از اجرای طرح بزرگ توسعه ارتباطات بین شهری در استان خبر داد و افزود: تا پایان نیمه اول امسال ارتباطات راه دور در استان به نحو چشمگیری افزایش می‎یابد.
فتحی با اشاره به برخی خدمات این شرکت، گفت: در حال حاضر 15 دانشگاه به فیبرنوری و 460 بانک نیز به شبکه دیتا متصل است.
وی از کاهش 18 درصدی هزینه تماس از تلفن ثابت به همراه اول خبر داد و گفت: در حال حاضر این شرکت به 800 هزار تلفن همراه خدمات ارایه می‎دهد.
فتحی از رشد 17 درصدی ضریب نفوذ تلفن همراه در این استان خبر داد و گفت: آخرین وضعیت ضریب نفوذ تلفن همراه در استان 93 درصد است که در مقایسه با استان‌های دیگر رتبه دوم کشوری را در این رابطه به خود اختصاص داده‌ایم.
وی، ضریب نفوذ تلفن ثابت در این استان را 6/26 درصد اعلام کرد و افزود: براساس این آمار از هر 100 نفر، 27 نفر به تلفن ثابت دسترسی دارند.
مدیرعامل شرکت مخابرات چهارمحال و بختیاری گفت: امسال 12 هزار شماره تلفن ثابت به متقاضیان واگذار می‎شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :