آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3099
تاریخ انتشار : 21 آبان 1390 10:48
تعداد بازدید : 1092

گله ازهزینه تراشی مجری الکامپ هفدهم برای شرکت کنندگان

به گفته مدیر یک شرکت نرم افزاری، مجری نمایشگاه الکامپ هفدهم(شرکت آوین افزار) از شرکت های متقاضی حضور در این نمایشگاه، مبلغ 320 هزار تومان بابت بیمه، درج مشخصات در وب سایت نمایشگاه و شرکت در کلاس های آموزشی دریافت می کند.

فناوران- مدیرعامل شرکت نرم‌افزاری پایا افزار گفت: جانمایی غرفه‌ها و ثبت نام شرکت‌ها در الکامپ هفدهم با ابهام همراه بود. اما دریافت مبلغ 320 هزار تومان بابت خدمات ویژه ریالی که در فاکتورها قید شده، غیرقانونی است و ما از آن شکایت کرده‌ایم. وحید صفری با بیان اینکه شکایت خود را با مدیر برگزاری نمایشگاه‌های داخلی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی مطرح کرده‌ایم، افزود: آنها نیز دریافت این مبلغ را غیر قانونی عنوان کردند و قول مساعد دادند که موضوع را پیگیری ‌کنند.
وی اضافه کرد: شاید این رقم در وهله اول چشمگیر نباشد ولی هنگامی که در تعداد شرکت‌های حاضر در نمایشگاه ضرب شود رقم قابل ملاحظه‌ای به دست می‌آید. به طور مثال اگر 400 شرکت در نمایشگاه الکامپ هفدهم حضور داشته باشند، یک میلیارد و 200 هزار تومان به جیب مجری نمایشگاه می‌رود.
صفری در ادامه با اشاره به ابهام در جانمایی غرفه‌ها و ثبت نام شرکت‌ها درنمایشگاه  الکامپ هفدهم گفت: هشت آبان ماه برای ثبت نام و جانمایی غرفه در محل ثبت نام از شرکت‌ها حاضر شدیم. یکسری غرفه‌های عالی در سالن مبنا وجود داشت که گفتند آنها اسپانسری است. از غرفه‌هایی که اسپانسر نبودند نیز با این ادعا که سالن مبنا خواهان زیاد دارد، 5 میلیون تومان اضافه می‌گرفتند. از این رو در سالن 40
غرفه گرفتیم.
وی در مورد دلیل حضور در نمایشگاه الکامپ افزود: دو سال است که روی طراحی و تولید نرم‌افزار جدید شرکت زحمت کشیده‌ایم و نمایشگاه الکامپ تنها جایی است که می‌توانیم آن را معرفی کنیم. بنابراین مجبوریم تحت هر شرایطی در این نمایشگاه حضور داشته باشیم.
صفری با بیان اینکه نمایشگاه الکامپ باید توسط صنف برگزار شود، گفت: شرکت‌های نرم‌افزاری مشکلات بسیار زیادی دارند و نمایشگاه الکامپ تنها امید آنها برای معرفی محصولات‌شان است. به همین دلیل نمی‌توانند آن را تحریم کنند. حداقل مسوولان صنف IT این مسایل را درک می‌کنند و بر مشکلات شرکت‌ها
نمی‌افزایند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :