آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3111
تاریخ انتشار : 21 آبان 1390 11:24
تعداد بازدید : 464

با برگزاری نخستین همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت

بانکداری الکترونیکی زیر ذره بین می رود

نخستین همایش بین المللی بانکداری الکترونیکی و نظام های پرداخت از سوی پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی و شرکت ملی انفورماتیک در روزهای ۳۰ بهمن و اول اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

روابط عمومی بانک مرکزی- دبیر همایش بین‌المللی بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت در مورد چرایی برگزاری این همایش گفت: با توجه به اهمیت روزافزون بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت و نقش رو به تزاید آن در نظام بانکی کشور، تصمیم به برگزاری این همایش گرفته شده است تا طی روزهای برگزاری به بررسی و تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی و شرایط مطلوب این صنعت در ایران و جهان پرداخته شود.
فرهاد نیلی ضمن اعلام موارد فوق، مهم‌ترین هدف این همایش را آشنایی جامعه بانکی کشور با تحولات جدید در بانکداری الکترونیکی و یکسان‌سازی تعاریف این حوزه و معرفی الگوها و زیرساخت‌های ملی و   بین‌المللی بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت اعلام کرد و افزود: مدیران ارشد و میانی  بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، کارشناسان اجرایی حوزه بانکداری الکترونیکی و سایر علاقه‌مندان این حوزه، مخاطبان این کنفرانس خواهند بود.
وی در زمینه محورهای اصلی این همایش اظهار داشت: بر اساس تصمیمات کمیته علمی، هشت محور اصلی برای آن در نظر گرفته شده است که عبارتند از  ارزیابی تحولات در دهه گذشته، چشم انداز دهه پیش رو، چالش‌های پیش رو، سنجش کارایی اقتصادی بانکداری الکترونیکی و نظام پرداخت‌ها، چشم‌انداز بین‌المللی فناوری، بررسی روندهای مدیریت و فناوری اطلاعات، نرم‌افزار‌های بانکی و ایده‌های نو. لازم  است مقالات علاقه‌مندان بر مبنای این محورها تهیه و برای دبیرخانه علمی ارسال شود.بر اساس اظهارات نیلی یکی از مهم‌ترین بخش‌های این همایش کارگاه‌های تخصصی آن است که تعداد آنها بالغ بر ۲۰ کارگاه خواهد بود. در این کارگاه‌ها موضوعات و محور‌های همایش و سایر مباحث مورد نیاز از حوزه بانکداری الکترونیکی کشور با حضور مدیران و صاحبنظران داخلی و بین المللی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. عناوین کارگاه‌ها و شرایط ثبت نام در آنها در وب سایت‌های دبیرخانه علمی و اجرایی به نشانی www.mbri.ac.ir/ebpsوwww.FSMcenter.com  موجود است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :