آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 31301
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1392 11:30
تعداد بازدید : 618

آقای رییس جمهور توییت کن

مراسم تنفیذ و تحلیف ریاست جمهوری در هفته گذشته بیشترین بازتاب را در فضای مجازی داشت. کاربران در شبکه های اجتماعی لحظه به لحظه این مراسم را گزارش می دادند و در حین انجام این کار تحلیل خود را نیز منتشر می کردند. نخستین نشست ریاست جمهوری نیز که عصر روز سه شنبه هفته گذشته برگزار شد، مورد توجه ویژه کاربران در شبکه های اجتماعی به خصوص توییتر قرار گرفت. بیشتر کاربران امیدوار بودند خبرنگاران حاضر در این نشست درباره آینده شبکه های اجتماعی، فیلترینگ و وضعیت اینترنت نیز سوالی مطرح کنند تا دیدگاه و مواضع دولت جدید را بفهمند. اما در نخستین نشست خبری در این زمینه سوالی مطرح نشد. با این حال کاربران به صورت جدی پیگیر پاسخ های آقای رییس جمهور بودند. در این نشست خبری موضع رییس جمهور در مورد زنان با استقبال زیادی از سوی کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شد.

بهار ادیبان

اما آنچه تجربه‌اش برای کاربران در فضای مجازی لذت‌بخش، تازه و امیدبخش است، حضور چهره‌های دولتی و آقای رییس‌جمهور در شبکه اجتماعی توییتر است. هنگام برگزاری مراسم تحلیف، در صفحه توییتر آقای رییس‌جمهور درباره برگزاری مراسم و سخنرانی‌ها توییت می‌شد. آقای رییس‌جمهور یکی از دولتمردان ایرانی فعال در توییتر است و بسیاری از کاربران علاوه بر دنبال کردن وی، از حضورش در کنار خودشان خشنود هستند.
کاربران انتظار دارند با توجه به حضور آقای رییس‌جمهور در توییتر، بتوانند ارتباط بهتری با وی برقرار کرده و انتظارات و انتقادات خود را به اطلاع او برسانند. اکثر کاربران فعال در توییتر، توییت‌های آقای رییس‌جمهور را دنبال می‌کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :