آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 3142
تاریخ انتشار : 28 آبان 1390 10:49
تعداد بازدید : 573

سید هاشمی:

تالیا احیا می شود

نایب رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران از رفع مشکلات مشترکان شبکه سیم کارت اعتباری تالیا به دلیل برنامه های مخابرات برای تزریق سرمایه گذاری به این پروژه و انتقال سهم آن خبر داد.

فناوران - سید مصطفی سید هاشمی در مورد آخرین وضعیت شبکه سیم‌کارت‌های اعتباری تالیا و رفع مشکلات فعلی این شبکه گفت: درصدد اضافه کردن تالیا به شبکه مخابرات هستیم که به همین منظور تعاملاتی با این شرکت در حال ا نجام است تا تالیا بار دیگر فعال شود.
وی با بیان اینکه افزودن شبکه تالیا به شبکه مخابرات ایران تا پایان هفته آینده مشخص خواهد شد، ادامه داد: شمار مشترکان تالیا تا پایان سال جاری از 200 هزار مشترک به بیش از یک میلیون نفر خواهد رسید.
سید هاشمی با بیان اینکه تعهد تالیا برای جذب 6  میلیون مشترک ظرف مدت 10 سال در قرارداد آمده است، گفت: از مدت پروانه تالیا، تنها 5/2 سال باقی مانده است که در این مدت باید تلاش شود این شبکه بتواند تعداد مشترکان خود را به 6 میلیون نفر برساند.
نایب‌رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران با تاکید بر احیای دوباره پروژه تالیا افزود: با شرکت تالیا در حال مذاکراتی هستیم که بتوانیم انتقال سهم در این پروژه را انجام دهیم.
وی گفت: در صورت موافقت با این موضوع، سرمایه‌گذاری در پروژه تالیا از سوی مخابرات انجام خواهد شد و مشکلات مشترکان این پروژه رفع می‌شود.
نایب‌رییس هیات‌مدیره شرکت مخابرات ایران افزود: تنوع محصولات و خدمات ارایه شده  در نمایشگاه تلکام 2011 نشانگر تکاپوی ذهنی و فکری مهندسان مخابرات است.
وی افزود: شرکت‌های گروه مخابرات ایران در نمایشگاه تلکام امسال در مقایسه با سال گذشته حضور فعال‌تری داشته و محصولات جدید و خدمات خیلی خوبی ارایه کرده‌اند که جای سپاس دارد. وی عنوان کرد: احتیاج به حمایت از بخش مخابرات از سوی مقامات کشوری به ویژه بخش صنعت و تجارت وجود دارد که این حمایت لازم است در قالب اعطای اعتبارات و ایجاد فرصت‌ها برای ساخت تجهیزات مخابراتی در داخل کشور تحقق یابد.
وی در این زمینه اظهار داشت که همکاران مخابراتی باید بتوانند با کشـورهایی که تولیدکننده و صاحب بــرند هستند  به صورت مشارکتی در داخل کشور تجهیزات و دستگاه‌های مخابراتی ضروری را تولید کنند تا نیاز به واردات به حداقل برسد.
سید هاشمی افزود: در حال حاضر به دلیل نبود حمایت‌های وسیع، درصد کمی از این تجهیزات و دستگاه‌ها در داخل کشور تولید می‌شود که بعضی اسمبل و بعضی صددرصد تولید داخل است که نمونه‌هایی از آن را در نمایشگاه امسال شاهد هستیم. وی گفت: در تلکام امسال علاوه بر روند مثبت تولیدات و خدمات شاهد استقبال و مشارکت بالایی از جانب بازدیدکننده‌ها که اکثرا فعال و
متخصصند هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :